Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tajni prozor

1
  • #1
    1 0

    postova:193
    akasha @ 10.9.2010. 22:45

    Volim čitati Kinga i pročitala sam podosta njegovih djela, među kojima i priču prema kojoj je snimljen ovaj film. Radi se o zanimljivom psihološkom trileru s elementima fantastike. Cijela priča se vrti oko pisca Morta Raineyja, kojega snađe piščeva najgora noćna mora - netko ga optuži za plagijat. Isprepliću se vanjski događaji oko njega (pr. razvod) s njegovim unutrašnjim dvojbama, što dovodi niza neobjašnjivih događaja i na kraju do, u Kingovu stilu teško dokučivog, ali (kad se otkrije) jednostavnog i logičnog raspleta. Raineyja je jako dobro utjelovio Johnny Depp te, iako nisam imala njegovu sliku pred očima kad sam čitala, nisam bila razočarana, a najbolji se pokazao u sekvencama bez dijaloga. Osim Deppa uvjerljivom se pokazala i Maria Bello u ulozi Raineyjeve uskoro-bivše supruge. Redatelj nije unio značajne promjene u tijek radnje pa mislim da mogu reći kako će obožavatelji Kingovih napetih priča biti oduševljeni, dok će ljubitelji filmskog žanra psihološkog trilera biti zadovoljni.

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 11.9.2010. 0:03

    U pol 5 ujutro !?!?

              

    Bitno da u prime timeu možemo gledat Van Damma i Stevena Seagala!

  • #3
    0 1

    postova:534
    jua @ 11.9.2010. 0:09

    U pol 5 ujutro !?!?

              

    Bitno da u prime timeu možemo gledat Van Damma i Stevena Seagala!


    aya

    Po petstoti put
  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 11.9.2010. 1:35
    mogu samo dodati da je film fantastican gledal sam ga vise puta...ako vas taj film odusevi i ako je to vas žanr preporucavam film broj 23...svi koji ste navikli gledati jim carrijya kako se krevelji ugodno cete se iznenaditi psiholoskim trilerom u kojem je briljiral!!!Smile
  • #5
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.9.2010. 8:32
    taman sam uhvatila kraj filma, slažem se i ja da je film zanimljiv, gledala sam ga također nekoliko puta
  • #6
    2 2

    postova:264
    filmofil1983 @ 21.9.2013. 9:17

    kada neki redatelj radi film po priči STEPHEN KINGA onda ima riješeno pola posla.ima tu jaku priču,jake likove,jak ugođaj.na njemu je samo da to sve pretoči u jak film....no pojedini redatelji su se i tu poskliznuli.sjetimo se samo filmova koji su po knjigama STEPHEN KINGA prošli nezapaženo baš zbog toga što knjigu nisu uspješno pretočili u film kao npr. OČAJAVANJE,UBOJITI STROJEVI,VOŽNJA SMRTI...ista stvar se desila i sa TAJNIM PROZOROM...priča je odlična i sam ugođaj no bojim se da niti JOHNY DEPP nije uspio film dignuti na višu razinu.odmah moram dati zamjerku na JOHNA TORTURRA koji je mislim najgori mogući odabir za  g.SHOOTERA.da se razumijemo,priča je odlična i na priču nemam zamjerku no DAVID KOEPP to nije uspješno pretvorio nažalost u film.

  • #7
    0 1

    postova:200
    mary89 @ 9.10.2013. 21:25
    Upravo ga gledam cetvrti put (trenutno su reklame, pa da ih iskoristim na pametan nacin:-)), meni je i dalje genijalan, ne kao prvo gledanje ali zanimljivo ga je "analizirati", a i Johnny je u ovom filmu posebno sexy.:-)
  • #8
    2 2

    postova:371
    cala @ 26.12.2013. 13:33

    ovaj film niti je napet,niti je gluma nešto posebna,priča je već viđena i u dosta scena predvidljiva,osobno ovakve psihološke filmove sa ovakvim obratom

    ne volim iz jednostavnog razloga,a to je da ja cijeli film gledam i iščekujem da vidim tko je bad guy SPOILER a on mi cijelo vrijeme pred nosom SPOILER,za mene takva priča je štura,nema zanimljivih likova,radnja je monotona bez nekog većeg uzbuđenja,o hororu ne treba ni pričati jer ovaj film to nije,možda je primjerenije-psiho triler sa elementima fantastike i strave,moja ocjena 5,iz komentara bi se dalo zaključiti da ću mu dati 1,ali film ipak nije toliko loš,jednostavno film mi nije bio toliko napet koliko se iz komentara dalo zaključiti

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala