Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Parfem: Povijest jednog ubojice

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.9.2010. 22:43

    E ovo je film za one sa dobrim želucima.

    Iskreno sere mi se od ovakvih filmova, ali ga svakako preporučujem pogledati. 

    Dustin Hoffman briljira u filmu, to sigurno. 

  • #2
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 0:52

    E ovo je film za one sa dobrim želucima.

    Iskreno sere mi se od ovakvih filmova, ali ga svakako preporučujem pogledati. 

    Dustin Hoffman briljira u filmu, to sigurno. 


    gorlock

    Mora da se šališ. Odlična priča (čitala sam roman, naravno:) ali sam bila poprilično razočarana ekranizacijom. Ben Whishaw je onako solidno odradio veoma zahtjevnu ulogu, ali je nekako previše suzdržan u interpretaciji, dok se Dustin Hoffman pokazao u najlošijoj izvedbi karijere. Film je dobar, ali ga ne bih previše hvalila, a preporučila bih ga samo onima koje zanima slična tematika i nikako onima kojima se jako svidio Süskindov roman jer će se razočarati.
  • #3
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.9.2010. 21:07

    Mora da se šališ. Odlična priča (čitala sam roman, naravno:) ali sam bila poprilično razočarana ekranizacijom. Ben Whishaw je onako solidno odradio veoma zahtjevnu ulogu, ali je nekako previše suzdržan u interpretaciji, dok se Dustin Hoffman pokazao u najlošijoj izvedbi karijere. Film je dobar, ali ga ne bih previše hvalila, a preporučila bih ga samo onima koje zanima slična tematika i nikako onima kojima se jako svidio Süskindov roman jer će se razočarati.
    Akasha

    Ajde barem je netko gledao film, da šalim se namjerno sam napisao za Hoffmana da vidim reakcije, ali ne bih se složio da mu je to najlošija izvedba u karijeri - svakako nije (individualno).

    Što se tiče knjiga, uglavnom ih nemam vremena čitati za zabavu radije pogledam film. 

    Ali kad netko poput tebe napiše da je knjiga bolja od filma i da je treba pročitati, svakako ću pronaći vremena i za tu knjigu, možda ove godine Tongue out

  • #4
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 21:23

    Ajde barem je netko gledao film, da šalim se namjerno sam napisao za Hoffmana da vidim reakcije, ali ne bih se složio da mu je to najlošija izvedba u karijeri - svakako nije (individualno).

    Što se tiče knjiga, uglavnom ih nemam vremena čitati za zabavu radije pogledam film. 

    Ali kad netko poput tebe napiše da je knjiga bolja od filma i da je treba pročitati, svakako ću pronaći vremena i za tu knjigu, možda ove godine Tongue out

    gorlock


    Joj, "Das Parfum" (čitah u originalu) definitvno nije knjiga za tebe. Ako samo pročitaš prvu stranicu, nećeš više nikada htjeti pričati sa mnom  

  • #5
    0 0

    postova:158
    jovil @ 2.9.2010. 21:33

    Ajde barem je netko gledao film, da šalim se namjerno sam napisao za Hoffmana da vidim reakcije, ali ne bih se složio da mu je to najlošija izvedba u karijeri - svakako nije (individualno).

    Što se tiče knjiga, uglavnom ih nemam vremena čitati za zabavu radije pogledam film. 

    Ali kad netko poput tebe napiše da je knjiga bolja od filma i da je treba pročitati, svakako ću pronaći vremena i za tu knjigu, možda ove godine Tongue out


    gorlock

    Pitanje je da li si uopće gleda ovaj film?????????'

  • #6
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.9.2010. 21:42


    Joj, "Das Parfum" (čitah u originalu) definitvno nije knjiga za tebe. Ako samo pročitaš prvu stranicu, nećeš više nikada htjeti pričati sa mnom  


    Akasha

    E sad si me zaista zainteresirala i za knjigu.
  • #7
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.9.2010. 21:45

    Pitanje je da li si uopće gleda ovaj film?????????'

    jovil


    Ne znam iz čega si to zaključio i zašto uopće sumnjaš u ono što sam naveo ?

    Ali dobro, ako si ti gledao film, zanima me kakav bi se sastojak izlučio iz tvog mrtvog tijela bi li to bio parfem ili smrad, budući je parfem iz ovog filma nastajao isključivo iz biranih ženskih tijela. Wink

  • #8
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 21:51


    Ne znam iz čega si to zaključio i zašto uopće sumnjaš u ono što sam naveo ?

    Ali dobro, ako si ti gledao film, zanima me kakav bi se sastojak izlučio iz tvog mrtvog tijela bi li to bio parfem ili smrad, budući je parfem iz ovog filma nastajao isključivo iz biranih ženskih tijela. Wink


    gorlock

    Hey! Samo nemojte ljudima pokvarit užitak gledanja!!!
  • #9
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.9.2010. 21:55

    Hey! Samo nemojte ljudima pokvarit užitak gledanja!!!
    Akasha


    Navedeno može samo zainteresirati svekoliko pučanstvo, a posebno one koje će ta vrsta bizarnosti privući, a mogu ostati razočarani samo oni koji očekuju horor (iz svega što je navedeno).

    A to je tako divan film. 

  • #10
    0 0

    postova:193
    akasha @ 2.9.2010. 22:01


    Navedeno može samo zainteresirati svekoliko pučanstvo, a posebno one koje će ta vrsta bizarnosti privući, a mogu ostati razočarani samo oni koji očekuju horor (iz svega što je navedeno).

    A to je tako divan film. 


    gorlock

    da budemo precizniji: "divan" film, ali divan roman Wink
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala