Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Legenda o jeseni

1
  • #1
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 22.8.2010. 9:22

    Odličan film, izvrsna priča o ljubavi, ratu, izdaji, moći, oholosti - životu.

    Vrlo dobra uloga Brad Pitta i odlična uloga Anthony Hopkinsa. 

    Je da je bio već više puta na tv-u, ali svakako je film koji zavređuje novo gledanje, jer svaki puta ćete u njemu vidjeti nešto drugo, isto ali na drugačiji način. 

  • #2
    0 0

    postova:193
    akasha @ 22.8.2010. 9:39

    Odličan film, izvrsna priča o ljubavi, ratu, izdaji, moći, oholosti - životu.

    Vrlo dobra uloga Brad Pitta i odlična uloga Anthony Hopkinsa. 

    Je da je bio već više puta na tv-u, ali svakako je film koji zavređuje novo gledanje, jer svaki puta ćete u njemu vidjeti nešto drugo, isto ali na drugačiji način. 

     gorlock 


    Citiram, iako bih mogla izostaviti navodnike Smile

    I još ću jednom naglasiti odličnu izvedbu Anthonyja Hopkinsa (kao da je to potrebno...). Ne mogu se sjetiti nijednog filma u kojem je Hopkins loš... Anyone?

  • #3
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 8.3.2011. 14:54

    sigurno jedan od klasika filmske umjetnosti, svi elementi evergreena su tu...

    što se tiče Hopkinsa, njegova gluma zadnjih godina izgleda isto u svim filmovima, odsutan stakleni pogled i zadrška prije svake rečenice...ne znam...

  • #4
    1 0

    postova:211
    bumerang @ 8.3.2011. 16:27
    ... hopkins nema loseg filma,a legende su ,"legende",rat,ljubav-vjecna tema,mrznja u porodici al na kraju tuzno.a sta se moze
  • #5
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.3.2011. 19:28
    nevolim bas pitta ali film je super uvijek ga rado pogledam!!
  • #6
    0 0

    postova:1
    blazbla @ 29.3.2011. 15:06
    Je l' može iko da mi kaže da li ima igdje ova knjiga da se podigne? Ili možda skine s neta u PDF formatu? Gledala sam film 5 puta, ali bih voljela i da pročitam tu knjigu.
  • #7
    2 0

    postova:392
    samuraj @ 11.10.2015. 18:07

    Vrlo lijep i emotivan film. Naravno, malo Hoollywoodski izromantiziran, ali meni to previše ne smeta. Scenografija je najjači adut ovog filma, krajolik Montane je jednostavno impresivan. Tko voli drame, vjerojatno će mu se svidjeti.

  • #8
    1 0

    postova:1473
    buffalobill @ 15.10.2015. 13:04

    film je je zaista lijep i zivotan,ali jos bi nadodao na ovo sa hopkinsom sto je spomenuo  @bearfoot,ta prenaglasena ,gotovo groteskna fizicka transformacija nakon mozdanog udara nekako mi nije legla..
    usput,evidentno je gdje tarantino dobio jednu od ideja za nemilosrdne gadove (inglourious basterds)
    scena osvete za brata i povratak sa skalpovima

  • #9
    1 0

    postova:26
    monte_cristo @ 26.1.2016. 20:00

    Definitivno moj najdrazi film. Sve je fantasticno, od glume, tj Hopkinsa, Pitta, Quinna pa sve do Isabel2. 
    Film koji odasilje nevjerovatnim poruka i poukama. Zaista se dosta toga moze nauciti iz ovog filma. Pregledao sam ovaj film vise puta. Apsolutna preporuka svima. 
    10/10 

  • #10
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 6.6.2016. 22:48

    Slažem se sa svim pozitivnim komentarima i negativnim u vezi grotesknog Hopkinsa nakon udara. Jedino bih dodala par stvari ( SPOILER): glazba odmah nakon osvete braće je katastrofalna, čista parodija, ko je odabrao tu glazbenu temu za tu scenu se gadno sjebo hahahaha! I lik Suzanne mi je loše napisan. Ja znam da je njeno barenje sa svima po redu okosnica priče, al malo mi.je too much sve to i način na koji je prikazano. E da, I trpanje straga sa djevom Suzannom mi je loš odabir. Nije u stilu s ostatkom filma. Dobro da nisu kama sutru demonstrirali! 😂😂 S druge strane, sviđa mi se zaplet i rasplet sa curicom iz djetinjstva i ironija njene sudbe. Film je dobar; 8/10.

  • #11
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 6.12.2020. 16:57

    ....film nije loš, ali prije 25 god. kao i sada, mislim da su svi likovi, idiotski, proizašli iz neke romantične "ženske glave", tako da me nervira.

  • #12
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.12.2020. 17:52


    postova:273
    akasha @ 22.8.2010. 9:39

    Odličan film, izvrsna priča o ljubavi, ratu, izdaji, moći, oholosti - životu.

    Vrlo dobra uloga Brad Pitta i odlična uloga Anthony Hopkinsa. 

    Je da je bio već više puta na tv-u, ali svakako je film koji zavređuje novo gledanje, jer svaki puta ćete u njemu vidjeti nešto drugo, isto ali na drugačiji način. 

    gorlock


    Citiram, iako bih mogla izostaviti navodnikeSmile

    I još ću jednom naglasiti odličnu izvedbu Anthonyja Hopkinsa (kao da je to potrebno...). Ne mogu se sjetiti nijednog filma u kojem je Hopkins loš... Anyone?

    @akasha Osmijeh  

    Da ne ispadne da  citiram samog sebe, he, he... 

    S odmakom vremena ovaj film postaje "legenda" ne samo po svom nazivu. 

  • #13
    0 0

    postova:348
    masina @ 20.4.2022. 19:42
    Prikriveni gay movie kao i onaj drugi kao neki nastavak... Pa vise strasti ima u brokeback mountain. I da, nabijem te admine sto brises komentare pa moram opet...
  • #14
    0 1

    postova:4
    ovca07 @ 21.4.2022. 1:34

    Vrlo dosadan film.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala