Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ubojica s autoputa

1
  • #1
    3 1

    postova:200
    mary89 @ 5.8.2010. 17:21
    Film me je jako razocarao mislila sam da ce biti barem malo slican tj.dobar kao Hitcher, der Highway Killer ili ti The Hitcher(original naravno) ali on je toliko los da sam doslovno bila zaspala u pola filma.
  • #2
    1 1

    postova:3
    gusar @ 30.3.2014. 22:00

    Žali Bože izgubljenog vrimena koji sam potrošio na ovaj uradak.Za film ocjena 1,a za scenarij 0.

  • #3
    2 7

    postova:35
    sparklight @ 31.3.2014. 3:39

    Highwaymen se ljudima ne dopada, ni ja doduse nisam bas luda za njim, vjerojatno zato sto nema ono: Cast: pa tucet zvucnih imena. Onda bi nasilje dakako bilo opravdano. Sta tu izigrava neki Jim Caviezel? Koga briga sto je glumio Isusa? Isus nije narocito popularan u danasnje vrijeme. Bilo kako bilo, najveca mu je mana sto je Katolik, a oni isto nisu popularni u modernom svijetu. No, ovo je vec filozofija pa  bolje da stanem prije nego kazem nesto, za neke, jos uvredljivije. Monogi ce se s tim sloziti, zar ne?

  • #4
    0 4

    postova:35
    sparklight @ 1.4.2014. 2:37

    Smije se

  • #5
    6 0

    postova:1962
    aya @ 1.4.2014. 20:46

    @ sparklight - moram priznati da ne pratim tvoj tijek misli?! Da, Jim Caviezel je odličan glumac, nije anonimus, kao niti Rhona Mitra, tako da je cast čisto ok. Reći da Caviezel nije popularan radi uloge Isusa, bilo bi isto kao reći i da Willem Defoe nije popularan (da sad ne ulazim u trenutno popularan animozitet prema katoličkoj crkvi). Tak da fakat ne kužim kaj si htjela reći?!

  • #6
    5 1

    postova:1962
    aya @ 2.4.2014. 1:59

    Nope! I ne ljuti me! 

  • #7
    1 1

    postova:3
    gusar @ 2.4.2014. 18:44

    Mislim da je Cavazielu bila pokora glumit u ovakvom filmu.

  • #8
    2 3

    postova:35
    sparklight @ 4.4.2014. 1:04

    zapravo sam se malo poigrala s ozbiljnim kriticarima aya @ ni meni se film, kao sto sam rekla, bas ne svida - previse krvi - ali to nije toliko bitno - moji postupci su moja odgovornost: osim toga, bas i ne volim zvucna imena koja mogu izvuci film - da zaradi novac ako nista drugo .... primjerice, kad bi FB imao dislike, prvi na mojem popisu bi bili: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Johnny Depp, Tom Cruise ,,,,

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala