Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dracula

1 2
  • #1
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 28.7.2010. 19:30

    NE PROPUSTITI POGLEDATI,  a mi koji jesmo utvrditi gradivo.

    NAJBOLJI FILM O DRACULI IKAD SNIMLJEN, čak će one žene koje plaču dok gledaju filmove, u ovom filmu na kraju zaplakati zbog Dracule. 

    Gary Oldman utjelovio je lik Dracule fenomenalno. 

    Ocjenio sam ga sa 9/10 jer ima nekih elementa u filmu gdje bespotrebno objašnjavaju neke detalje koje nema potrebe...

  • #2
    1 1

    postova:1962
    aya @ 28.7.2010. 23:55
    Gledala barem 3 puta i namjeravam opet - ne znam tko mi je bolji - Oldman, Keanu ili Wynona Innocent
  • #3
    0 0

    postova:7
    dali360 @ 30.7.2010. 17:25
    hmm cim glumi  Anthony Hopkins,  mora da je dobeo ;D
  • #4
    1 0

    postova:193
    akasha @ 22.8.2010. 10:09

    Niste gledali? Ne zanimaju vas vampiri?.. Ma ne postoji opravdan razlog: svaki pravi filmofil će pogledati ovo remek-djelo žanra. Ljudi moji, pa režirao je Francis Ford Coppola, a odlično uigranu glumačku ekipu predvodi Gary Oldman u jednoj od najboljih uloga karijere.

    PS. Svim poklonicima filmova s temom vampirizma preporučujem da jednom u životu pročitaju Stokerov roman.

  • #5
    1 1

    postova:1962
    aya @ 22.8.2010. 12:53

    Niste gledali? Ne zanimaju vas vampiri?..

    Akasha

    Kako nismo? Čitaj malo bolje Akasha Tongue out!!!
  • #6
    0 0

    postova:193
    akasha @ 22.8.2010. 12:57
    Kako nismo? Čitaj malo bolje Akasha Tongue out!!!

    aya

    LaughingLaughing
  • #7
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 22.8.2010. 13:09
    Kako nismo? Čitaj malo bolje Akasha Tongue out!!!

    aya


    shhhhhhhh, Aya

    Akashina dužnost je da nam skrene pozornost na ovaj film ! 

    Pitaš se zašto ? 

    Akasha je ipak "KRALJICA PROKLETIH" (pa tako i moja) - majka svih vampira. 

    Inače film Queen of the damned - solidno ostvarenje ovog žanra. 6,5/10

    Karakterističan po pjevačici koja je poginula u zrakoplovnoj nesreći -  Aaliyah.

  • #8
    0 0

    postova:193
    akasha @ 22.8.2010. 13:16


    shhhhhhhh, Aya

    Akashina dužnost je da nam skrene pozornost na ovaj film ! 

    Pitaš se zašto ? 

    Akasha je ipak "KRALJICA PROKLETIH" (pa tako i moja) - majka svih vampira. 

    Inače film Queen of the damned - solidno ostvarenje ovog žanra. 6,5/10

    Karakterističan po pjevačici koja je poginula u zrakoplovnoj nesreći -  Aaliyah.


    gorlock

    Laughing

    ok, ovaj put se ne slažem s tobom, Queen of the damned, ne zaslužuje 6.5/10.. Samo zato što je Aaliyah mrtva, ne znači da je film nešto bolji.. Jedva sam ga odgledala do kraja.
    fyi, moj nick nema veze s vampirima Wink  it goes deeper, further away Tongue out check it out

  • #9
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 22.8.2010. 13:32

    Laughing

    ok, ovaj put se ne slažem s tobom, Queen of the damned, ne zaslužuje 6.5/10.. Samo zato što je Aaliyah mrtva, ne znači da je film nešto bolji.. Jedva sam ga odgledala do kraja.
    fyi, moj nick nema veze s vampirima Wink  it goes deeper, further away Tongue out check it out


    Akasha


    Eeeeeeeeee  a ja mislio..... možda....... kad ono to nije ta Akasha Laughing  

    AKASHA – POLJE BESKRAJNIH MOGUĆNOSTI

    Akasha je energetska baza podataka koja sadržava apsolutno sve informacije o svakoj duši - svaku misao, riječ, aktivnost, ponašanje te moguće buduće realnosti. Svaka osoba može pristupiti svojoj bazi podataka, svom Akasha zapisu i time se spojiti s poljem vrlo moćne energije i neograničenih znanja.

    U svakom slučaju vrlo si moćna. 

  • #10
    0 0

    postova:193
    akasha @ 22.8.2010. 13:38


    Eeeeeeeeee  a ja mislio..... možda....... kad ono to nije ta Akasha Laughing  

    AKASHA – POLJE BESKRAJNIH MOGUĆNOSTI

    Akasha je energetska baza podataka koja sadržava apsolutno sve informacije o svakoj duši - svaku misao, riječ, aktivnost, ponašanje te moguće buduće realnosti. Svaka osoba može pristupiti svojoj bazi podataka, svom Akasha zapisu i time se spojiti s poljem vrlo moćne energije i neograničenih znanja.

    U svakom slučaju vrlo si moćna. 


    gorlock


    lol

    odlično, ali ima još dublje i dalje... Ali, to nema veze s Draculom, pa nećemo više davit ljude..

  • #11
    0 0

    postova:534
    jua @ 22.8.2010. 14:00

    Kako je ovaj Stuart Townsend iz Kraljice prokletih je**no zgodan u tom filmu. Samo zbog toga mi je film zanimljiv, iako se slažem da priča i je malo bleh. Ali soundtrack filma mi je genijalan.

    ok...seriously off the main subject......Ovaj Dracula mi je super. Šteta što sam morala radit' dok su ga prikazivali. =( 

    edit: Vidjela sam da je danas na programu negdje oko 4. Koji im je vrag da ga ne stave u neko normalnije vrijeme. I like the movie, but im not going to disturb my sleep (dis)order.

  • #12
    0 0

    postova:580
    arnol @ 22.8.2010. 14:07
    Prvi put sam ga gledala u kinu Mosor u Zvonimirovoj. Šteta što je i to kino propalo. Film gledati svakako, bilo tv,kino....
  • #13
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 22.8.2010. 14:29


    lol

    odlično, ali ima još dublje i dalje... Ali, to nema veze s Draculom, pa nećemo više davit ljude..


    Akasha
    OK          
  • #14
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 19.6.2011. 21:33

    .........  Dracula - GNR Madagascar

  • #15
    2 0

    postova:228
    atlantiday @ 5.7.2013. 20:23

    10/10, the best, film koji sam gledala toliko puta i ponovo ga gledam... predivan... horor, a opet, govori o jednoj bezvremenoj ljubavi ...

    Prvi put ga gledala u onom kinu prema Tuškancu i kada je film završio, došlo mi je da se okrenem, vratim u dvoranu i ponovo ga odgledam.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala