Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Duboko modro more

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    darijek @ 5.7.2010. 16:12
    budući da je prije ovog filma na rtlu discovery također s morkism psima, očito su tam odlučili napraviti večer sa morskim psima... kome se nakon dokumentarca bude htelo još gledati i film o njima... inače, ovaj film je taman da ga pogledaš jedanput, pa da moreš reći da si ga gledal.... Tongue out
  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 5.7.2010. 18:22

    meni samo nije jasno zašto na ljeto stavljaju sve moguće shark filmove koje imaju u arhivi. očito im se sviđa recesija i ne žele da ljudi idu trošit pare negdje na moru. znam po sebi, nakon ovog nema me 2 tjedna na moru. još kad sam čula da oko francuske ima velikih bijelih psina!!!!! što mislite koliko će im trebat da pronađu put kod nas. a posljednja istraživanja su pokazala da je u mediteranu temperatura mora slična kao u JAR-u gdje su najveće populacije velikih bijelih. da ne govorim onda o onim morskim psima koji mogu i hladnije temperature podnositi

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 5.7.2010. 18:49
  • #4
    2 0

    postova:519
    buzdovan @ 5.7.2010. 21:54

    Naši genijalci svake godine na početku sezone obavezno po nekoliko puta emitiraju Ralje, Ralje 1, Ralje 2, Ralje 8, Smrt u dubinama, Kako sam požderao hrpu kupača, Morski psi žderonje i slične filmove! Zaista nevjerojatna pojavnost.

    Iako sam uvjeren kako je veća šansa da me napadne i pojede tigar na plaži nego u našem moru napadne morski pas nije mi ugodno. Osobno znam dosta ljudi koji se zbog gore nabrojanih filmova doslovno niti jednom ne okupaju u moru! Fakat trebaš biti svjetski priznati kreten pa u repertoar u predsezoni uvrstiti hrpu filmova s morskim psima. To je kao da na aerodromskim ekranima putnicima puštaju filmove avionskih nesreća i katastrofa! Nenadjebivo!

    Usput rečeno, pročitao sam negdje kako morski psi godišnje u cijelom svijetu ubiju manje od deset ljudi, a mi pobijemo više od četrdeset milijuna morskih pasa. Pa ti vidi tko je ovdje predator, a tko plijen...

    Innocent

  • #5
    0 0

    postova:1130
    mario @ 5.7.2010. 22:16

    Evo baš čitam nešto o tome i statistike za Europu kažu da je od 1847. godine do 2009. godine bilo ukupno 39 napada morskih pasa, od koji je 18 smrtonosno. Zadnji smrtonosni napad desio se 1984. godine u Grčkoj.

    U Hrvatskoj je bilo ukupno 5 napada morskih pasa, od koji četiri smrtonosna, zadnji 1974. godine.

  • #6
    0 0

    postova:534
    jua @ 5.7.2010. 23:03

    da znaš nisi me baš utješio, to znači da osoba, u slučaju napada morskog psa, ima 20% šanse za preživljavanje. odnosno ako te napadne morski pas bolje se pozdravi sa životom, jer po tom "hrvatskom" prosjeku tu kod nas peseki ne napadaju zabadava 

  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 6.7.2010. 1:30

    Sjećam se da mi je baka pričala je neka žena stradala od morskog cucka u Bakarskom zaljevu, davnih dana...ali taj cucak nije bio mesožder, no - imao je nekih 7-8 metara i zalutao siroti, pa nije znao van... A hebi ga...ženska ga nije pitala kaj jede...kad je vidjela ispod sebe onoliku sjenu - otkazalo srceWink.

    Ne znam jel' se ta računa u ona 4 slučaja?! Laughing

  • #8
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 6.7.2010. 8:31

    Kod mene nekim čudom pali blentavi psihološki trik (iliti idiotsko samozavaravanje) - ako netko pliva u dubljoj vodi od mene - sve je OK - sigurna sam...

    Što reći... Cool

  • #9
    0 0

    postova:534
    jua @ 6.7.2010. 13:20

    a znaš da inače morski psi na obalama napadaju one koji su u nekoj sredini

    =)

    ja sam vječni pesimist i uvijek mislim da ako se takvo nešto dogodi da će se dogoditi meni

    ajde bar onda smirujem ljude oko sebe XD 

  • #10
    1 1

    postova:47
    nitko0 @ 31.3.2014. 18:27

    film ima nešto dobrih stvari,ali nešto

  • #11
    0 0

    postova:35
    morina @ 21.12.2014. 22:06

    opičen film...genetski inžinjerinzi i igrice sa morskima...po mom ukusu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala