Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Troja

1 2
  • #1
    0 2

    postova:1
    mim @ 22.11.2008. 0:01
    Film je solidan za pogledat jer ima dost specijalni borbenih efekata
  • #2
    1 0

    postova:3
    pchellica @ 23.11.2008. 13:53

    definitivno dobar film...

    ali pogleat ću ga još jednom da shvatim sve sitnice,,ipak mi je neš promaklo...

  • #3
    2 1

    postova:17
    moonshadow @ 7.2.2009. 22:56

    Uglavnom dobar film!!!

    Ima nekih zamjerki al nebitnihCool

  • #4
    1 0

    postova:3
    tom @ 25.6.2009. 15:38
    joj najbolji film za mamu sina sestru i cjelu obitelj i familiu.CoolCryEmbarassedInnocentWinkTongue outSurprisedSmileKissLaughing.
  • #5
    2 2

    postova:193
    akasha @ 17.8.2010. 19:33

    je, je, svi koji volite izvikane holivudske filmčine, obavezno pogledat, a ako su vam draži dobri holivudski, bolje pogledajte "Indianu Jonesa" koji je skoro u isto vrijeme.Wink

    Ovaj film ima tol'ko propusta da ne znam odakle počet, pa ću bit dobra i ukazat na dobre strane Embarassed : odlična gluma Petera O'Toolea (Priam,) i Eric Bana (Hector) zaslužuje +; tu je još koreografija bitaka i glazba nije loša.

    I napomena svima koji su čitali Homera: nemojte previše očekivati, a onima koji nisu: nemojte djeci govoriti da je "Troja" snimljena PO Homerovoj "Ilijadi" (najviše se može reći da je inspirirana Homerovim djelom)

  • #6
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 17.8.2010. 21:57

    je, je, svi koji volite izvikane holivudske filmčine, obavezno pogledat, a ako su vam draži dobri holivudski, bolje pogledajte "Indianu Jonesa" koji je skoro u isto vrijeme.Wink

    Ovaj film ima tol'ko propusta da ne znam odakle počet, pa ću bit dobra i ukazat na dobre strane Embarassed : odlična gluma Petera O'Toolea (Priam,) i Eric Bana (Hector) zaslužuje +; tu je još koreografija bitaka i glazba nije loša.

    I napomena svima koji su čitali Homera: nemojte previše očekivati, a onima koji nisu: nemojte djeci govoriti da je "Troja" snimljena PO Homerovoj "Ilijadi" (najviše se može reći da je inspirirana Homerovim djelom)


    Akasha


    Akasha, pa kako to ti žensko a nisi niti spomenula Brad-a Pitt-a Laughing, koji je možda mnogim ljubiteljicama filma upravo bio povod da ga pogledaju.

    Inače film je 3,5/10 uz sve što si navela da izvuče ovako visoku ocijenu od mene, nemam što više dodati. Laughing

  • #7
    1 1

    postova:193
    akasha @ 17.8.2010. 22:08


    Akasha, pa kako to ti žensko a nisi niti spomenula Brad-a Pitt-a Laughing, koji je možda mnogim ljubiteljicama filma upravo bio povod da ga pogledaju.

    Inače film je 3,5/10 uz sve što si navela da izvuče ovako visoku ocijenu od mene, nemam što više dodati. Laughing


    gorlock

    LaughingLaughing Joj, ako kažem šta mislim o Pittu u tom filmu, napast će me cijeli ženski rod...
  • #8
    1 2

    postova:534
    jua @ 17.8.2010. 22:19

    joj taj Brad Shitt, same thing as ever samo malo nabidaniji

    jedina uloga di mi je bio fora je u filmu Intervju s vampirom, i to samo zato što je ef-ing vampir

  • #9
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 17.8.2010. 22:25

    joj taj Brad Shitt, same thing as ever samo malo nabidaniji

    jedina uloga di mi je bio fora je u filmu Intervju s vampirom, i to samo zato što je ef-ing vampir


    jua

    Ajde nemoj sada, pa i Legenda o jeseni je dobar film i dobra uloga - evo priznajem !

    Ali Troja bljak ! 

  • #10
    0 1

    postova:193
    akasha @ 18.8.2010. 9:27
    Smile Vidi se ko ima ukusa.. Tako je, Inervju s vampirom i Legenda o jeseni (vidi, vidi, bit će opet..), i ako se baš zamislimo sjetit ćemo se još kojeg filma..
  • #11
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 18.8.2010. 17:11
    Smile Vidi se ko ima ukusa.. Tako je, Inervju s vampirom i Legenda o jeseni (vidi, vidi, bit će opet..), i ako se baš zamislimo sjetit ćemo se još kojeg filma..
    Akasha


    Ajde dobro i Sedam, je dobar film i nije loš ni 12 majmuna (ali oba ova filma nisu dobra samo zbog Pitta).

    I možda još 2 ili 3 filma, po meni njegovih 6-7 filmova su OK, od tridesetak koliko ih ima. 

  • #12
    1 0

    postova:1962
    aya @ 18.8.2010. 20:48

    Legenda o jeseni mi je prekrasan film i Brad nije loš, ali film je generalno dobar, a ne Bradovbom zaslugom. Izvrsni su i Aidan Quinn i Anthony Hopkins. Može se iščitati da nisam od onih koje režu žile na Bradića Wink!

  • #13
    2 2

    postova:580
    arnol @ 22.8.2010. 1:05
    Pitt nikako ne paše u ovaj film. Inače mi nije jasno kako je taj uspio kao glumac.
  • #14
    3 0

    postova:1
    lukovica @ 22.8.2010. 23:00
    Ovdje Brad bas i nije nesto ali pricati da ne znam glumit' je glupost buduci da ima puno gorih glumaca od njega. Definitivno najbolje uloge su mu Fight Club,Snatch a u Kaliforniji je i dokazao da je vrhunski. Taj je film bas zakon zbog njega i Juliette Lewis. Definitivno prvi put zamijecen u Thelmi i Louse. Svaki glumac koji glumi u 50 filmova ima neki losi,nisu mu svi sjeli.
  • #15
    2 0

    postova:519
    buzdovan @ 23.8.2010. 14:43

    Brad Pitt nije loš glumac!

    Legenda o jeseni i 12 majmuna to najbolje dokazuju.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala