Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Marijana moje mladosti

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    homo_sum @ 18.6.2010. 18:09
    Prvi put sam ovaj film gledao 1957-1958 (imao sam oko 14-15 godina) i duboko me se dojmio. Kasnije sam ga pogledao još nekoliko puta (sve unutar 20-tak godina) i svaki me put dirnuo.Gledano današnjim mjerilima, film bi bio ispod projeka. Naime, naglasak je na prijateljstvu, ljubavi i tajnovitosti. Nasilja, ustvari, nema! Ako dođete u priliku, svakako pogledajte taj film! Inače, film je "muški". Muškima se dopada, a ženama ne. Zašto, zbilja ne znam.
  • #2
    1 0

    postova:14
    shipy @ 23.6.2010. 21:40

    I mene se totalno dojmio.. Maglovit, kao neki san koji ostavlja dubok utisak.. 

     https://www.youtube.com/v/NwvdIQZyNGs

  • #3
    0 0

    postova:150
    manon @ 24.5.2015. 15:31

    Ne htijući nikako uvrijediti autore prethodnih komentara u prilici sam reći da sam ja jedna od pripadnica ljepšeg spola koje se film nije dojmio. Sinoć sam ga opet pogledala i: NIŠTA.Činilo mi se previše patetičnim.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala