Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kineska četvrt

1
    1 2

senilno_magare @ 26.4.2010. 21:38
    Love watchin' this movie after I drink too much bourbon... 'cause then I start yelling at fictional characters. What a classic!
    0 1

fox89 @ 2.5.2010. 17:23

slažem se u potpunosti: KLASIK!

film je baš "polanski" Laughing

3 1

fox89 @ 28.11.2011. 10:23

već jedno duže vrijeme imam namjeru da ponovno pogledam ovaj film i jučer je bilo repriziranje. moram priznati da je ovaj film kod svakog novog gledanja, sve bolji i bolji jer kod prijašnjih gledanja nisam toliko obraćao pažnju na sitnice i neke detalje ( zvuk zrikavaca tokom noći, ptice, kapanje vode...) koji scenama u kojima se pojavljuju daju neku posebnu ljepotu. sama glazba toliko uvjerljivo prati film da čovjeka kod određenih scena prođe jeza, koliko je sve skupa savršeno.

stvarno odličan film, romana polanskog sa, naravno, još boljim nicholsonom i stvarno je šteta da je film imao peh da je snimljen iste godine kao i drugi nastavak kuma pa je zbog toga ostao zakinut za nekoliko zlatnih kipića Wink

1 1

usul @ 28.11.2011. 15:34
    Jeste, pogledal ga jednom, al odmah nakon istog je ostal utisak u zraku da nisam nekako sve polovio, te da definitvno spada u kategoriju 'opetovana gledanja'...tak da, u što kraćem roku se ponavlja gradivo! Smile
    0 1

mary89 @ 22.1.2013. 14:04

Vrhunski film, trebala bi ga stvarno ponovo pogledati, vrijeme je...

2 1

pisatel @ 2.1.2016. 13:43

Kako se danas snimaju iznimno popularni filmovi koji ruše rekorde tzv. "hitovi" koje se pogleda jednom i nikad više, e pa ovaj film je definicija klasika kojeg čovjek svako malo poželi ponovno gledati.

Sad zašto praktički nema više ovakvih filmova je priča za sebe...

Priča za sebe je i Jack Nicholson, legenda o čijoj se glumi i majstorstvu može napisati knjiga ili više njih.

Malo van teme no "Oscari" po meni nisu nikakva realna ocjena filma jer se često daju politički korektnim filmovima, kalkulira se sa njima i cijela neamerička kinematografija ima jednog oskara dok američki filmovi imaju kategorije od šminke do skoro vodonoše na setu...

Osim toga ako jedne godine nije bilo uistinu kvalitetnih ostvarenja da li ih se svejedno treba podijeliti za sve kategorije?

Kako Hitchcock nije dobio baš nijednog oskara za svoju režiju, da ne spominjemo koji su sve filmovi u prošlosti dobili oskare i zaboravljeni su, dok su upravo kratkih rukava ostala neka remekdjela koja se još uvijek gledaju.

0 5

bearfoot @ 3.1.2016. 14:22

film do pred sam kraj počiva na jednom liku, ili glumcu, Jacku, da njega nema, živa dosada, a rijetko koji film tako dosadne i razvučene radnje vodi do tako šokantnog raspleta i kraja

0 2

meanmotherfucke @ 28.8.2017. 15:52

Odlican. Genijalan. Depresivan. Realan. Fascinantan. Konfuzan. Misteriozan. -MASTERPIECE

0 1

okigala @ 11.2.2018. 13:17

Apsolutno remek-djelo!

1 1

smarkovi @ 11.2.2018. 18:06
    Ovo je film koji se mora pogledati, sami vrh u svakom pogledu.
    0 0

leon123 @ 12.2.2018. 10:08
    Sami vrh u svom zanru.Velicanstven film,velicanstven redatelj,velicansveni glumci pogotovo Jack Nicholson. 8.2/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2018 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala