Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Probuđena savjest

1
  • #1
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 8.4.2010. 19:46
    glumci odlicni film prva liga ma cista desetka
  • #2
    2 0

    postova:2915
    gorlock @ 10.4.2010. 19:53

    Obvezno pogledati, odličan film, moja preporuka za večeras.

    Tema filma je odlična, film pokazuje kako funkcionira društvo........ tamo negdje

    Al Pacino po meni jedan od najboljih glumaca, nema ih puno takovih. 

    Mislim da je Pacino sam po sebi dobra preporuka za gledati film, jer ne sjećam se da sam ikada gledao neki njegov film da nije bio dobar. 

  • #3
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 10.4.2010. 20:24
    i meni je Pacino sasvim dovoljan razlog za pogledat film....koliko znam nijedan njegov film nije imao losu kritiku
  • #4
    0 0

    postova:7
    mmara @ 6.10.2018. 18:13

    Remek-djelo koje treba pogledat jednom godišnje (i opet bi se otkrilo nešto novo). Uz glavnu temu vezanu za duhansku industriju i intimnu priču Jeffreya Wiganda, Mann se usput, kroz sitne detalje kojih je pun film, dotaknuo i pitanja Indijanaca u Americi (crveni poster na zidu u Pacinovom kućnom uredu), odnosa s Kanadom, percepcijom Bliskog istoka i stvarne (ne)ovisnosti medija. Jedna od boljih scena mi je u sudnici u Mississippiju, kad Wigandov odvjetnik eksplodira na stalne prigovore suprotne strane: "Wipe that smirk off your face!", haha...

    Dio muzike je napisala Lisa Gerrard iz Dead Can Dance, koju je radila, mislim, i na "Vrućini". Kad sam malo nakon "Insidera" pogledala "Gladiatora" s istim glavnim glumcem i istom autoricom glazbe, Mann mi je još više porastao u očima. Čovjek zna.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala