Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svi znaju sve

1
  • #1
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 13.1.2019. 13:40

    Dugo sam iščekivao pogledati ovaj film s obzirom da sam veliki obožavatelj Farhadija, redatelja koji je obiteljske drame podigao na jednu sasvim novu, višu razinu. Kao i u predhodnim njegovim filmovima vlada perfekcionizam, vidi se da vodi računa o svakom detalju. Uvod malo spor, kasnije ritam raste i radnja postaje sve sadržajnija i brža. Gluma uobičajeno perfektna, i ono što mi se u njegovim filmovima uvijek dopada je to što je svak lik apsolutno iskorišten i ima svoj utjecaj na zbivanja u radnji, zapravo svi likovi su ovdje podjednako bitni.

    Kada bih uspoređivao vlastiti doživljaj njegovih prijašnjih uradaka i ovoga, moram ipak ustanoviti da mi se ovaj nešto manje svidio. Nije tu stvar u kvaliteti, ona je i ovdje prisutna, stvar je vjerojatno u meni. Jednostavno malo mi je bilo neobično gledati film jednog Iranskog redatelja čija se radnja događa u srcu španjolske i to još s poznatim glumcima. Uglavnom apsolutno ga vrijedi pogledati.

  • #2
    0 0

    postova:23
    deklica @ 15.7.2021. 9:30
    Meni se film jaako svidio, bio mi je istovremeno napet i lijep, redatelj je zaista dočarao atmosferu i ambijent, čovjeku dođe da i on bude prisutan u to španjolskom selu i na toj svadbi, glumci svi odreda izvrsni, jako dobar film, treba ga stvarno pogledati
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala