Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Putnici

1
  • #1
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 13.1.2019. 10:18

    Uspjela sam pogledati film do kraja, kao i mnoge koji me nisu oduševili. Ne mogu reći da je potpun gubitak vremena, ali me uglavnom živcirao pa mi nije ostao u dobrom sjećanju. Ovo nije horror nikako, nema niti jedan element horrora. Riječ je o fantasy drami. Ovo je zeru bolje od katastrofalnog Colosala A. Hathaway koji je snimljen 9 godina kasnije. Anne stvarno bira užasne filmove... Ovaj film ne može se opisivati bez spoilera pa pripazite dalje, savjetujem čitati tek kad pogledate film.

    Anne katastrofalno glumi psihijatra. S obzirom da se njoj sve to dogodilo, razumijem da nije mogla biti profesionalna ali trebalo se misliti na to da gledatelji do samog kraja imaju jednu viziju filma i prilagoditi i scenarij i njene reakcije na način da joj povjerujem. Ja joj nisam povjerovala, što dokazuje i moja mlakost na kraju filma kada se sve otkriva. Onaj tip.. Kako je iritantan, ista stvar. Potpuno pogrešna karakterizacija likova koji su umjesto da mi se uvuku pod kožu, oboje je*eno iritantni... I na kraju filma uopce nisam zadovoljna, doduše jedva sam čekala da se nešto počne događati i zadnjih 5 minuta se počne događati - neočekivani kraj. U pravilu volim neočekivane krajeve onda kad im je prethodio neki dobar sadržaj. Imam osjećaj da je ovaj film snimljen tek tako da se ispuni vrijeme od 85 minuta, kako bi se isprsio sa 5 minuta WOW efekta - koji je izostao.

    Film je pun rupa, stvari su potpuno prepuštene tumačenju gledatelja, za to mi onda ne treba film. Ja želim da me redatelj vodi u svijet mašte i ispriča mi priču. 

  • #2
    0 2

    postova:15
    33mario33 @ 11.3.2019. 21:49

    Pola filma ljigavi adolescentski dijalozi. Kakav horor triler,  ovo je romanticno.. nesto..katastrofa

  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 12.3.2019. 15:15

    ... a mogle je bolje ...

    ideja je super, izvedba osrednja - živa šteta

  • #4
    0 0

    postova:348
    masina @ 6.7.2020. 17:43
    Anne i jeste katastrofalna glumica koja ima katastrofalnog agenta koji joj nalazi katastrofalne filmove. Bolje da se baci na tv u neke trećerazredne sitcom serije gdje bi možda bolje odgovarala nego što se pati i traći vrijeme pokušavajući da nadje i sagradi glumački talenat koji nikako nema...
  • #5
    0 0

    postova:348
    masina @ 6.7.2020. 17:52
    ...........
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala