Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Leptir

1
  • #1
    1 1

    postova:22
    budha @ 12.12.2018. 14:10

    Loš film.

  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.12.2019. 14:26

    E ovo je vrlo dobar remake, sinoć je bio pravi gušt gledati ga s djecom.

    Henri Charrière nadimkom Papillon - Leptir, glumi glumac Charlie Hunnam. PItate se tko je ovaj glumac ? Tata, tata pa to je Jax! Koji Jax ? Pa Jax Teller iz Sinova Anarhije. I da doista za trentuak me podsjetio na lika kojeg je utjelovio iz popularne tv serije, ali samo za trenutak, jer već u slijedećem trenutku to je doista bio Papillon, koji me podsjetio na legendarnog glumca Stevea MCqueena iz izvornog filma.

    Slijedi prvo pojavljivanje u filmu lika Louis Dega - Rami Malek. 

    I ponovo, tata, tata pa to je Fredie Mercury i da doista to je glumac koji je utjelovio Mercurya u filmu Bohemiam Rhapsody. Također vrlo brzo utjelovio je novog lika Louisa Degu, no ne tako vjerno kao što je to učino Dustin Hoffman u izvornom filmu.

    Slijedeće iznenađenje je bilo kada smo među zatvorenicima čuli i hrvatski jezik, potpuno neočekivano u ovom filmu, a kasnije u liku krijumčara ugledali i našeg Gorana Navojeca.

    Vrlo dobar film o snazi ljudskog duha.

    Preporučujem i ovaj remake.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala