Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Klub zadovoljnih žena

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 20.8.2018. 8:43

    urnebesno zabavna komedija????!!!!???? ma katastrofa i davež...

  • #2
    1 0

    postova:92
    ichglotztv @ 30.7.2019. 21:31
    So much fun 😊😊😊. I glumci čije karijere pratim već toliko dugo, da sam se malo prepala koliko su ostarili 😁. Film nije poštedjen klišeja, ali jest zabavan.
  • #3
    1 0

    postova:81
    ahernar @ 18.9.2022. 16:03

    Točno @bearfoot, to nije urnebesno zabavna komedija. Ali mi se sviđa više od uobičajenih pretjeranih i nategnutih elemenata u komedijama. Sviđa mi se realističnost scena i rečenica - jer ih svakodnevno možemo čuti od osoba te dobi.

    Prikazuje muškarce zrele i starije dobi u stvarnim, zbunjujućim i pomalo komičnim situacijama. Prikazuje žene te iste dobi u već formiranom životnom miljeu, koje su već postigle životne uspjehe, koje familija i okolina tretiraju kao da su mentalno i dobno nesposobne, a koje na nespretan način pokušavaju postići neku sreću za koju se po špranci smatra da nije primjerena – ali jest željena.

    Ono što jest nerealistično (i glupavo) je bliskost ozbiljnih žena pokazana na način bliskosti nekih tinejdžerica u stud domu na faksu. I naravno da nema preduboke razrade likova, no figure su ipak dobro odabrane. Ocjena 6,4/10

  • #4
    1 0

    postova:1962
    aya @ 18.9.2022. 17:14

    Ono što je meni jedino urnebesno jest da su žene (glumice) u debelim sedamdesetima (Fonda i u osamdesetima) "uparili" s glumcima barem 15 godina mlađim. Mislim ono, Jane Fonda i Don Johnson, Diane Keaton i Andy Garcia? Ma daj me nemoj.....

  • #5
    2 1

    postova:95
    noclass @ 1.10.2022. 19:47
    Po naslovu ja bih prije rekao da je to SF. Ali to sam samo ja.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala