Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Deadpool 2

1
  • #1
    0 4

    postova:108
    lukas abramović @ 19.5.2018. 1:17

    Zabavna parodija na super-herojske filmove, hrpetina crnog humora, sva sreća da je Deadpoolu nemoguće pretjerati sa humorom, i naravno svima nam omiljeni Ryan Reynolds, akcija je sasvim solidna, mada se ne može mjeriti sa zadnjim Avengersima...

    Iako će mnogi ljubitelji žanra ovaj film vjerojatno iskovat u zvijezde, ja ću ostat prizemljen i reć da je najjači adut ovog filma taj humor (naravno, sve ovisi kome takva vrsta humora odgovara) i Ryanova gluma...Generalno gledano, film je zabavan i kvalitetno je napravljen, ali da je izvrstan....nije...

    8/10

  • #2
    1 2

    postova:11
    goodtoknow @ 19.5.2018. 18:03

    Film je daleko od ozbiljnog filma, ali s tom sam se činjenicom pomirio nakon pogledanog prvog dijela i otad na njega gledam kao komediju, a ne ozbiljan akcijski film. A kad se tako uzme, Deadpool 2 mi je bolja komedija od 99% od svih klasičnih komedija i stoga 9/10.

  • #3
    0 7

    postova:24
    prema @ 21.5.2018. 21:47

    Brale za ovo moraš imat inteligenciju šlape da ti se sviđa.  Klanje brutalnije neg u samurajskom filmu i tako u krug. Trash.

  • #4
    0 2

    postova:216
    bureq @ 24.5.2018. 14:49

    Ovo nije ozbiljan film i raden je po stripu, ovo nije nikakva parodija ovo je sve radeno po stripu i napravljeno je odlicno. Vi koji pljujete film kako je neozbiljan, trash itd. prvo pogledajte po cemu je raden film prije nego sto odete u kino...

  • #5
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 24.5.2018. 15:14

    Ne mogu komentirati kakav je film jer ga nisam gledao, no gledao sam prvi i ne vidim dilemu u tome jel nastavak ozbiljan ili nije. Jel to ikad bilo upitno? Nije zločin uživati u neozbiljnom filmu.

    Ne slažem se da ovo nije parodija. Ovo je definitivno parodija na superheroje (a i akcijske filmove općenito) zbog čega je prvi film bio toliko osvježenje, premda nisam bio nešto lud za njime. Sam strip po kojem je film rađen je parodija, pa što bi onda drugo film bio.

    I ne slažem se da treba čitati literaturu i pripreme prije gledanja filma, jer ako film ne može samostalno objasniti priču i likove gledateljima koji nisu upoznati unaprijed s izvornim materijalom, onda je to propust filma. Strip je strip, film je film.

  • #6
    1 2

    postova:216
    bureq @ 24.5.2018. 19:42

    Nisam ja nigdje napisao da se treba citati nekakva literatura nego samo pogledati po cemu je film napravljen kako ne bi bilo likova kao ovaj prema govorili kako moras imati inteligenciju slape da ti se svida ovakav film. Mogao je barem pogledati prvi dio filma ili trailer da shvati da mu se fillm moze svidjeti ili ne a ne otici u kino pa pricat ovakve gluposti.

  • #7
    4 1

    postova:507
    pandaboy @ 24.5.2018. 20:23

    Pošteno. @bureq Oprosti što je ispalo kao napad na tebe, to mi nije bila namjera i tu sam se ja mogao bolje izraziti da to bude jasnije.
    Jednostavno sam se htio nadovezati na tvoj komentar da je važno da se film, bez obzira prema čemu bio snimljen, može gledati bez prethodnog učenja. Izuzetkom smatram kada je film nastavak. U redu je napraviti film za fanove, no kad je samo za njih, onda mi to nije odlika dobrog filma, to je sve što sam htio reći (plus da smatram ovaj film parodijom)

    Što se premka tiče, ma pusti ga, aleksa se vratio kući trollati... na kraju krajeva, i on ga je sam pogledao (pretpostavljam.. jer tko bi davao ocjenu filmu da ga nije pogledao?! kašljuc kašljuc), Ne znam što je on od takvog filma očekivao...jel to za šlapu, natikaču, čarapu...tko bi znao

  • #8
    4 1

    postova:271
    sebulba @ 29.5.2018. 12:32

    Ooooo puno slabiji od jedinice. U odnosu na jedinicu ovo kao da je neki drugi stil. Previše parodije, previše bzv trenutaka i nekih žalopjevki. Sam film je mogao ladno biti kraći za 15ak minuta i ne bi se ništa propustilo. Daleko od toga da nema tu i tamo neka dobra fora, ali sve u svemu puno buke ni zašto i očigledno da hype oko promoviranja samog filma je često pokazatelj da dolazi  slabašnije ostvarenje.

  • #9
    0 4

    postova:542
    leon123 @ 2.6.2018. 9:57
    Prvi dio je malo bolji,no i ovaj je prezabavan i preotkacen.Odlicna gluma.I Stan Lee cameo je na zidu kada Domino slijece s padobranom. 9.6/10
  • #10
    2 1

    postova:80
    cor @ 5.6.2018. 0:21

    prvi dio sam  preflipala koliko je bio očajan. foršpani novog? humor privlači ali i dalje sumnjam u išta osim treš zabave.

  • #11
    3 0

    postova:2527
    bearfoot @ 9.7.2018. 10:56

    nažalost, osim u elementima akcije,  ni blizu prvog filma...svjetla točka filma je Cable, ostalo čak i dosadno, humor neuspio....

  • #12
    0 2

    postova:371
    cala @ 22.1.2019. 23:44

    evo meni je film bio skroz smiješan,baš sam se dobro ismijao...bolji mi je nego prvi dio

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala