Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Optužena

1
  • #1
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 4.5.2018. 16:39

    Prvo, "hvala" na kompletnom otkrivanju filma (od početka do kraja). Koje su to fore? Mršti se

    Možda bi mi film bio puno bolji da nisam znala što će bit i iščekivala tijek radnje...

    Uglavnom, glavne glumice (optužena i mlada tužiteljica) su odlično odglumile; ostali nešto lošije, osobito glavna tužiteljica, ona mi je loša... Film ima neujednačenu dinamiku i težište priče nije fiksno što filmu oduzima atmosferičnost koja je u jednom trenutku dosta ljepljiva i privlačna, a već u drugom trenu vodenasta... Priča nažalost ima dosta rupa, što pravnih, što proceduralnih; ima nejasnoća u motivima protagonista, likovi bi mogli biti bolje razrađeni... Dosta je tu problema. 

    Jedino što se definitivno postiglo jest pomisao "ajme, koliko mlada, nadobudna i neiskusna ambiciozna osoba može štete učiniti, naravno, uz pomoć sistema i koliko je potrebno sreće imati u životu. bolje se roditi bez one stvari nego bez sreće, a glavna glumica je definitivno nema". Zastrašujuće je da se ovo može dogoditi bilo kome, osobito ako razmisliš da se dogodilo u uređenoj državi, kako onda ne bi u Hrvatskoj na primjer? (ostalom, događa se)...

    Film preporučujem zbog zanimljive tematike po istinitom događaju. S obzirom da je otkriven tijek događaja, nekako se onda probajte fokusirati na neke druge elemente osim scenarija pa će vam film možda biti bolji... 7/10 ponajprije zbog izuzetne glume glavnih glumica i teme...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala