Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lyndon B. Johnson

1
  • #1
    0 4

    postova:559
    nelson @ 4.3.2018. 19:21

    bio je socijalist i pomagao je sirotinji jedina mrlja mu je rat uvietnamu, lbj nije volio kennedya pa su svasšta govorili o njemu da je on naručio ubojstvo,to nije istinasotonozirali su ga ali je bio veliki socijalista

  • #2
    3 0

    postova:126
    fdrdf9 @ 4.3.2018. 19:49

    Bio je veliki socijalista jer je ubojstvom JFK (video na 5:14) i ratom u Vijetnamu zaradio na tuđoj nesreći toliko da je mogao glumit filantropa do kraja života. 

  • #3
    0 4

    postova:559
    nelson @ 5.3.2018. 10:08

    frdff bio je veci socijalista od kennedya koji je bio povezan s mafijom , čikaška mafija mu financirala izbore   lbj nije ubio jfka.on je spasio sirotinju pomogao afroamerikancima,  da  johnson je htio uvietnam jer je tako htjela cia ,,no kad je vidio da rat se ne može zaustaviti jer cia tako hoće odustao j od 2 mandata

  • #4
    0 2

    postova:348
    masina @ 24.4.2022. 13:26
    Svi su oni ista govna samo u razlicitom pakovanju americke zle i konfuzne povijesti.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala