Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ingrid Goes West

1
  • #1
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 6.2.2018. 21:23

    Crna komedija o opsesiji društvenim mrežama, slavnim ličnostima i koliko daleko može ići naša želja za pripadanjem i savršenošću.

    Ne razmatra temu vojaerizma na šokantan način kao što to radi npr. „Nightcrawler“, no poklanja pažnju problemima koji u usporedbi s ekspozicijama nasilja, terorizma i sličnih vijesti u medijima često budu pogurane sa strane.  Film istražuje samoću, depresiju, poistovjećivanje slave sa savršenstvom, koji zadiru u nove nivoe s modernom tehnologijom i Internetom.

    Ipak, volio bih da je bilo napravljeno nešto više s tim temama a manje elemenata tipične moderne komedije. Nisam bio ni oduševljen završetkom koji mi je bio nekako u suprotnosti s porukom filma.

    Sve u svemu, ok film, no jedino čime se malo ističe su aktualnost teme i komentar na Facebook/Instagram generaciju. 

     
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala