Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dunkirk

1
    0 2

bureq @ 8.12.2017. 2:29

Dobar film. Ne svida mi se ubrzani kraj, i stalno preskakanje i vracanje radnje.

2 2

samuraj @ 20.12.2017. 20:58

Neznam za vas druge koji ste mu dali ocjenu što mislite o filmu, ali meni se nije svidio nimalo. Možda je tema drugog svijetskog rata već istrošena ili možda to jednostavno nije tema za Nolana. Kako god bilo meni je film dosadan, glumci su anemični, režija spora... Sve skupa nedovoljno dobro.

3 2

lizzy @ 20.12.2017. 21:28

Film je prilično drugačiji od ostalih slične tematike, osobno mi nisu smetali nedostatak dijaloga i ne baš razvijeni likovi... sama režija i soundtrack su mi odlični, a glumci sasvim solidni, čak i Harry Styles u vezi kojega sam imala predrasude. Sve u svemu dobar film, iako ima Nolan i boljih

1 6

fdrdf9 @ 21.12.2017. 10:03

Možda je tema drugog svijetskog rata već istrošena ili možda to jednostavno nije tema za Nolana. 

Nolan je jednostavno over rated. Napravio je najgori hype ratni film čak je i Gibsonov Hacksaw Ridge bolji.

1 4

svrljozvrljo @ 21.12.2017. 20:43

....a ne ne Hacksaw Ridge je patetika , a ovaj je poezija....

Film je apsolutno nadahnut tankom crvenom linijom, prikazuje prelijepi sučan dan i čudnovate ljudske aktivnosti pod nebom i nad morem.

Nolan bi, čini mi se, malo promijenio stil....nek mu je sa srečom. Film je ok, osim fotografije, ....

...ona je za 5.

2 7

fdrdf9 @ 30.12.2017. 20:20

Nolan je komplet bezveze, samo je zamjenio Spilberga jer dotični lagano ali sigurno zasluženo nestaje u ropotarnici prošlosti. Ova dva autora najveći su trovači dobrog ukusa i zdravog razuma. Dunkirk sam jedva pogledao i nije mi jasno da to nekom može valjat po bilo kojoj liniji. Nerealnost i propagandnost uopće nisu problemi. Problem je što je film mlak i dosadan. Možda malo preoštro rečeno, ali oba autora u konkurenciji najrazvikanijih režisera bit će poznata jedino po najgorim filmovima u povijesti kinemtografije.

3 1

lizzy @ 30.12.2017. 20:42

ali oba autora u konkurenciji najrazvikanijih režisera bit će poznata jedino po najgorim filmovima u povijesti kinematografije.

hahahaha, sigurno. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2018 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala