Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dunkirk

1
  • #1
    0 3

    postova:216
    bureq @ 8.12.2017. 2:29

    Meh...

  • #2
    4 2

    postova:392
    samuraj @ 20.12.2017. 20:58

    Neznam za vas druge koji ste mu dali ocjenu što mislite o filmu, ali meni se nije svidio nimalo. Možda je tema drugog svijetskog rata već istrošena ili možda to jednostavno nije tema za Nolana. Kako god bilo meni je film dosadan, glumci su anemični, režija spora... Sve skupa nedovoljno dobro.

  • #3
    2 6

    postova:126
    fdrdf9 @ 21.12.2017. 10:03

    Možda je tema drugog svijetskog rata već istrošena ili možda to jednostavno nije tema za Nolana. 

    Nolan je jednostavno over rated. Napravio je najgori hype ratni film čak je i Gibsonov Hacksaw Ridge bolji.

     

  • #4
    1 6

    postova:517
    svrljozvrljo @ 21.12.2017. 20:43

    ....a ne ne Hacksaw Ridge je patetika , a ovaj je poezija....

    Film je apsolutno nadahnut tankom crvenom linijom, prikazuje prelijepi sučan dan i čudnovate ljudske aktivnosti pod nebom i nad morem.

    Nolan bi, čini mi se, malo promijenio stil....nek mu je sa srečom. Film je ok, osim fotografije, ....

    ...ona je za 5.

  • #5
    3 7

    postova:126
    fdrdf9 @ 30.12.2017. 20:20

    Nolan je komplet bezveze, samo je zamjenio Spilberga jer dotični lagano ali sigurno zasluženo nestaje u ropotarnici prošlosti. Ova dva autora najveći su trovači dobrog ukusa i zdravog razuma. Dunkirk sam jedva pogledao i nije mi jasno da to nekom može valjat po bilo kojoj liniji. Nerealnost i propagandnost uopće nisu problemi. Problem je što je film mlak i dosadan. Možda malo preoštro rečeno, ali oba autora u konkurenciji najrazvikanijih režisera bit će poznata jedino po najgorim filmovima u povijesti kinemtografije.

  • #6
    2 2

    postova:1473
    buffalobill @ 12.6.2019. 8:41

    nije mi jasno di je tih 400 tisuca vojnika u filmu?! i onaj admiral sa suzama u ocima a u kadru 10ak ribarskih brodova?

  • #7
    1 0

    postova:32
    seronja @ 26.4.2020. 12:00

    Nije mi uopće nešto ovaj film. Nolan je imao puno boljih. Fali mi neke dubine, neke drame. Sve nekako kao da je na silu rađeno.

  • #8
    0 0

    postova:27
    pasanac @ 25.10.2021. 8:46

    Atmosfera filma izvrsna, vrlo uvjerljive ratne scene potpomognute odličnom napetom muzikom. Vrhunski film. No ovo za potpuni doživljaj treba gledati u kinu ili barem na velikom ekranu i surround zvuku.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala