Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Liga pravde

1
    2 7

lukas abramović @ 18.11.2017. 11:15

Neupitno bolji od Batmana V Supermana, neupitno lošiji od Wonder Woman... Ja sam svoje rekao, a tko voli nek izvoli...

1 8

dejvid_dunn @ 23.11.2017. 17:39

Nema kretena Snyder = dobar film . Gal Gadot je vrh kao Wonder Woman / Diana Prince . Konacno osvezenje nakon one provalije od Snyder . 

9/10 

4 5

rorschach @ 24.11.2017. 8:45

Justice League je bolji film od Wonder Woman i Batman v. Superman, ali nije dobar film. Dosadan, monoton i nerazrađen, opet sve po starom. Interesantni likovi - izuzev bad guya, odlično izabran cast i mlaka priča, uz to da ovaj put čak ni CGI nije na razini vremena u kojem živimo i što smo imali priliku vidjeti u prethodnim DC filmovima, valjda je veći dio buđeta otišao na plaće glavnih glumaca.

Sav star power kojeg imaju u filmu ne izvlači JL iz mediokritetne kaljuže u kojoj su DC filmovi. A čak ni Gal Gadot koja je zasjala kao Wonder Woman u svom filmu ovdje više nije na toj razini, od junakinje koja gleda prema naprijed srozana je na još jedan lik sa mutnim pogledom u daljinu, da je bar bio interesantan villain, ali ovako ništa.

Ukratko, generičan i prazan film pun dobrih glumaca, jedva 5/10

1 1

bureq @ 30.11.2017. 11:45

Solidan film, steta sto nije malo duzi. DC je poceo kopirati Marvel, vise nisu ozbiljni kao prije. Najveci minus za ovaj film je cgi jer su Stepenwolf i njegova ekipa jako jadno napravljeni.

0 1

goodtoknow @ 7.12.2017. 22:15

Iako sam znao da će me razočarati, svejedno sam otišao u kino pogledati. Kao što je već @bureq rekao, počeli su kopirati Marvel. Prvenstveno u vidu humora, koji istini za volju, ima smisla u možda trećini scena, ali ostalo je sve isforsirano. Već viđeno kod Marvela, ali to su vjerojatno fore koje su Amerikancima dobre i smiješne te ih iz tog razloga (pretpostavljam) i forsiraju. Također, ne mogu se oteti dojmu da je lik Flasha u JL-u kopija Marvelovog Quicksilvera. Da budem precizniji, Quicksilverove scene u kuhinji u X-Men: DoFP, a i u Apocalypseu.

Još jedna stvar koju zamjeram filmu su jako slabo razrađen negativac, te finalna scena i borba koja se po mome mišljenju, prelako završava i bez prave borbe. Dalje neću komentirati, jer bih morao spoilat.

I za kraj, dijalozi u pojedinim dijelovima filma (ALERT - SPOILER) su tragikomični. Konkretno scene nakon Supermanova "uskrsnuća" krajem njegove kuće. Tragikomično da takav amaterski dijalog i gluma budu na takvoj razini.

Postoje i pozitivne stvari koje izvlače film, ima humora kao što sam rekao koji je na mjestu, par dobrih dijaloga i same glume pojedinih likova, ali bez obzira na sve ne mogu mu dati više od 6.4/10.

2 4

bearfoot @ 8.12.2017. 12:48
    Još jedan superherojski promasaj...dobrih dijelova filma je toliko malo da ih necu ni spominjati, a loših previše za nabrajati...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala