Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U zatvoru sa 17

1
  • #1
    0 3

    postova:559
    nelson @ 18.10.2017. 19:41

      film je odličan

  • #2
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 19.10.2017. 15:17

    Jeftin, G-američka TV produkcija, katastrofalni glumci, grozna režija, hrpa raznoraznih tehničkih i scenarističkih propusta i pogrešaka.

    Ovaj je film stilski najbliskiji nekakvoj ozbiljnijoj epizodi Beverly Hillsa, nekoj od onih u kojima se nešto jako ozbiljno dogodilo nekom od likova, ali redatelj jednostavno nije imao dovoljno vještina niti vremena na raspolaganju da ispriča kvalitetnu priču pa je strpao sapunicu u termin i lansirao u orbitu tinejđerima gladnima sočnih priča i zgodnih glumaca (uvjetno rečeno zgodnih).

    Ovaj film sam gledala znajući da je smeće, ali mi je trebalo nešto bez mozga da me uljuljka u san... 4/10. Ne mogu dat nižu ocjenu jer mi se jako sviđa glumac koji utjelovljuje oca od junakinje; ima fenomenalno odrađene plastične operacije i tako...

    A sad ozbiljno; 4/10 zato što me stvarno kvalitetno opustio i uspavao...

    E da, i ovo NIJE TRILER. Nije. Triler. Ovo je nekakva TV dramica. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala