Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ono

1
  • #1
    1 2

    postova:1130
    mario @ 2.10.2017. 11:24

    Strašan, smiješan, krvav, dirljiv i meni jedan od najboljih filmova što sam pogledao ove godine. Mislim da im je baš sve kliknulo, od mladih glumaca koji su odradili izvrstan posao (Finn Wolfhard se posebno ističe ali čisto radi uloge jer on je onaj najglasniji koji se nikad ne gasi) pa do Skarsgardovog Pennywisea. Teško je zamijeniti Curryevog klauna ali Skarsgard isto ima taj creepy faktor pojačan do 11.

    Onako, kombinacija Goonies/Stand by Me/Poltergeist/Stranger Things. Preporučujem.

  • #2
    0 0

    postova:37
    eerceg2002 @ 5.10.2017. 17:52

    Najbolja dječija glumačka postava koju sam ikad vidio na filmu, Bill Skarsgard je creepy i svakako vam neće biti svejedno kad sljedeći put vidite klauna ili crvene balone. Nije običan studijski big budget horor, nego i progovara o temam prijateljstva, nasilja, straha, ljubavi...

    8.1/10

  • #3
    1 0

    postova:5
    doda @ 6.10.2017. 10:22

    Film mi nije odičan niti loš,onako dobar je,a u nekim momentima i dosadan.

  • #4
    1 4

    postova:542
    leon123 @ 16.10.2017. 20:40
    Ovo mi je najbolji film koji sam ikada gledao poslije iskupljenja u shawshanku.Bill Skasgard je odlicno utjelovio Pennywisea.Najjace mi je kad pocne plesati.Najbolja djecja postava koju sam ikada vidio na filmu.Sophia Lorris i Finn su mi najbolji 10/10
  • #5
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 4.11.2017. 18:15

    Slažem se, iznenađujuće dobar film. Kao i "Stranger Things" baš dobro dočarava vrijeme radnje i podsjeća na neke slavne filmove iz tog razdoblja. Sve pohvale mladoj glumačkoj ekipi fakat su bili odlični.

  • #6
    0 0

    postova:216
    bureq @ 4.1.2018. 3:06

    Glumci odlicni. Film nista posebno ali za horor ok.

  • #7
    1 1

    postova:25
    emi86 @ 4.1.2018. 22:18
    Glumci su ok, posebno B.Skatsgard.Ali brate film je pretjerano hvaljen, kao i svi horori S.Kinga koji mi nikada nije bio dobar autor što se horora tiče.Predug je film, knjiga još više.
  • #8
    1 2

    postova:228
    atlantiday @ 5.1.2018. 11:27

    U usporedbi s knjigom, još jedna neuspjela ekranizacija S.Kinga. Nakon odgledanog Stranger Thhinga, ovo mi izgleda kao neuspjela kopija. Klinci su isforsirani, nema kemije i povezanosti kao u gore navedenoj seriji (predma jedan od dječaka glumi i u seriji i u ovom filmu), neke horor scene također isforsane, kao da postoje same radi sebe, čak mi ni klaun nije sjeo. Jako nedostaje toplina Kingove priče, a meni osobno nedostaje i napetost iz knjige koju nisam osjetila na filmu... osrednje, osrednje, osrednje...

  • #9
    1 0

    postova:25
    emi86 @ 5.1.2018. 13:05
    Ma u filmu najviše smeta to što taman neka scena horora počne, a oni je prekinu nekim "stvarnim" problemima klinaca.Ima ih masu, ali mi se ne da spojlat.Za film je plus što su ga skratili u odnosu na knjigu.
  • #10
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 19.11.2018. 11:12

    veći horror je socijalna situacija klinaca nego klaun

  • #11
    0 0

    postova:93
    malo @ 22.11.2019. 21:55

    Današnje je klince teško prestrašiti jer su preglupi.

  • #12
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 25.11.2019. 18:30

    Ovaj IT (Ono) je vrlo dobar horor film. 

    Vjerujem priča svima poznata, klaun koji ubija. 

    Preporučujem 7/10

  • #13
    0 1

    postova:27
    pasanac @ 29.11.2020. 9:23

    Od svega i svačega je sastavljen ovaj film, koji u cjelini daje loš dojam, odnosno dojam neoriginalnosti i klišeja. To nije čudno, kad je glavni motiv zarada i privlačenje čim veće mase gledatelja, pa tako imamo elemente drame, elemente humora, elemente horora koji se zajedno ne uklapaju u cjelinu. Jasan je i recept novijih filmova (horora) kakvih ima sve više i koji se očito sviđa publici, a to su klinci i atmosfera iz 80-ih, koji ovdje već djeluju isforsirano i isklišejizirano. Što se tiče priče i glavnog lika Pennywisea film kreće odlično i prve scene kreću obećavajuće, pogotovo razgovor malog Georgia i Pennywisea, da bi to preraslo u neozbiljan fiim bez neke smislene priče (Pennywise se pojavljuje iz čistog zraka na svim mogućim mjestima i u svim mogućim oblicima a možeš ga probosti kopljem), koji je neka mješavina kopija raznoraznih filmova iz 80-ih, po meni najviše "strah u ulici brijestova" na koji se režiser i referirao u jednoj sceni, i koji u završnici od svih sastojaka ostavlja dojam bljutave kaše.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala