Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U velikom stilu

1
  • #1
    1 0

    postova:228
    atlantiday @ 10.9.2017. 18:26

    Odličan film, odličan scenarij, odlične fore,  odlična gluma trojice veterana, nekoliko obrata... duhovito, zabavno, simpatično. Napokon komedija koja to je. Glasno sam se smijala na pojedine scene i uživala u ležernosti, stilu, forama koje glavni glumci sipaju prirodno i neusiljeno. Moja topla preporuka.

  • #2
    1 0

    postova:92
    ichglotztv @ 30.12.2018. 23:19
    Slažem se s @atlantiday. Super film.
  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 10.4.2019. 12:47

    ja nisam takvog mišljenja...od svih filmova komedija sa starim kvrgama ovo je svakako jedan od lošijih...dosadan, naivan i sa infantilnim forama...film npr. sa Morganom gdje kradu slike iz muzeja je puuuuno bolji, zabavniji, zanimljiviji...da ne nabrajm filmove dalje

  • #4
    1 0

    postova:90
    vesna0210 @ 28.11.2019. 6:17

    Čitam: "novac će im sigurno dobro doći, a ako ih uhvate, što je najgore što se može dogoditi trojici staraca? Možda će otići u zatvor, možda u grob. U svakom slučaju, otići će "U velikom stilu”. I sjetim se svoje penzije!  

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala