Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nebo

1
  • #1
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 12.8.2017. 11:25

    Prilično dobar film!  Oduševljena sam glumom glavne ženske i muške uloge, ali ni ostali nisu loši  (osim tipa koji glumi njenog muža;  on mi je bzvz)...

    Preporučujem gledanje, a kritične i sumnjičave gledatelje odmah tješim da će do kraja filma sve bit jasno i sjesti na mjesto.  Smatram da je "kratka radnja filma" previše otkrila, jer kauboja upoznaje relativno kasno u filmu! Srećom, nisam čitala kratki opis prije gledanja... 

    Nisam znala niti koji je žanr pa sam u početku bila zbunjena, ali definitivno je riječ o drami. Uglavnom, plakala jesam. Možda i zato jer sam i sama prošla slične emocionalne prevrate, ali vjerujem da mnogi ljudi prije ili kasnije nažalost prolaze takve ljubavne i/ili životne drame i pronaći će se u ovome, a film šalje poruku da će sve biti u redu stoga i zbog toga mu dajem i ocjenu više :-)

    Zbog nekih manjih propusta kod skriptera, pomalo blesavog početnog razvoja radnje i motiva glavne junakinje  (upoznajući lik ipak možemo shvatiti neke postupke i početnu zbunjenost pa nije tako loše) i loše sporedne muške uloge filmu dajem 8,6 i preporučujem gledanje 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala