Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čuvari galaksije vol. 2

1
  • #1
    3 4

    postova:108
    lukas abramović @ 5.5.2017. 14:08

    Odlican film...trbuh i vilica su me zaboljeli od smijanja...

  • #2
    5 5

    postova:2527
    bearfoot @ 5.5.2017. 16:40

    bolji od prvijenca nije...ipak je prvi dio bio pun iznenađenja, nepoznatih likova na koje su se nadodale specifične fore, zaboravljene muzike, a ovdje je sad sve poznato...od početka kreće film s uočljivim trudom da bude bar na nivou prvog, baby Groot nije toliko ni interesantnan ni impresivan kao odrasla biljka, dok rakunčina ovdje djeluje nekako iritantno...pojavom Peterovog oca pojavljuje se nelogičnost u njegovom nastanku i potrazi koja daje neuvjerljivost svim daljnjim vezanim događajima, kao i konačnom raspletu, mislim, ako je on to što je??? mislim, previše je previše, pa i za ovakav film, ili priču, ili strip...dijalozi u filmu se velikim dijelom koriste za analizu i psihoterapiju likova, što mi je malo bez veze, i dosadnjikavi su...ipak, prekrasan je to film, prepun mašte i fantastičnih prizora, i fantastične akcije, par dobrih fora, zabavan i na nivou ostalih marvelovih uspješnica, film koji će se gledati više puta...dobili smo još jedan filmski serijal koji će trajati desetljećima....

  • #3
    4 1

    postova:69
    magdalenamarija @ 11.5.2017. 12:27

    Slažem se s bearfootom. Film je OK, al nije ni do koljena prvom. U odnosu na prvi ima malo previše emotivnih, a premalo smiješnih scena. Ni soundtrack mi nije toliko upečatljiv kao u prvom. Možda malo fali i neke konkretne radnje, zapravo se ne događa baš toliko puno toga jer su zabrijali na jednu spiku (Peter, tata i tak to), ali mi je u konačnici svejedno dobar.

    Prvi mi je bio čista desetka, ovome bi dala 8/10

  • #4
    1 3

    postova:216
    bureq @ 17.5.2017. 21:01

    Nesto losiji od prvog dijela ali opet jako dobar film. Drax mi je bio najjaci i jedva cekam da se ova ekipa spoji s Avengersima. 

  • #5
    2 1

    postova:101
    xxx333 @ 19.5.2017. 15:06

    Meni je film baš super. Onako baš je zabavan i opuštajuć. Nije dobar kao prvi ali je i dalje prilično dobar. 10/10

  • #6
    0 0

    postova:20
    butch @ 5.6.2017. 18:55

    nista specijalno. dobra zabava.

  • #7
    0 2

    postova:542
    leon123 @ 17.7.2018. 23:24
    Vrlo dobar film,no nije dobar kao prvi.Glumacka postava je odlicna kao i u prvom dijelu,a Kurt Russell je dobar kao Ego.Uvodna scena je zabavna,a Baby Groot presladak i presmijesan.Soundtrack je odlican i na razini je prvog dijela. 8.9/10
  • #8
    3 1

    postova:542
    leon123 @ 14.5.2019. 13:54
    Koji ovo kreteni sastavljaju TV program.Cuvari Galaksije 2 u 23:15.Pa gdje to ima.A Segalove filmove stavljaju u 20:00.Jos ce film poceti u 00:00.Ma idioti,sto da vam kazem
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala