Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ludi Božić u uredu

1
  • #1
    2 1

    postova:216
    bureq @ 26.4.2017. 2:49

    ocekivao sam puno vise od ovog filma ali da se pogledati

  • #2
    5 0

    postova:1091
    yuma @ 5.2.2018. 3:03

    Vulgarnosti su npr. stvar ukusa i nekome mogu bit smijesne , ali psovke svakako ne mogu bit kvaliteta duhovitog i inteligentnog filma. Ovaj film obiluje standardnim psovkama; samo iz tog razloga ne može dobit više od 7/10, kad bi sve ostalo štimalo. Međutim, scenarij za idiote, gluma glavnih glumaca srednja žalost i klišeji dali su filmu max 5/10

  • #3
    0 0

    postova:603
    robertini @ 26.6.2021. 13:53

    Da je ženska svodnica, to još nisam vidio. Gluma te cure - OČAJ NAJVEĆI, kao i štosevi vezani uz nju.

    Zanimljiva inovacija da imaš pristup webu sa jedinim uvjetom da si blizu izvora struje

    I da - ovo je božićna verzija Mamurluka. Čak ima i tip sa bradom kao tamo, samo što mi je ovaj simpatičniji. Anistonica je grozno neuvjerljiva kao neka nadrkana šefica, Bateman standardan, puno viceva za geekove, a tu je i Violator iz Jacuzzi Expressa, gotovo preslika te uloge

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala