Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Učini pravu stvar

1
    0 2

meanmotherfucke @ 21.3.2017. 2:38

Sta?? Nema komentara na ovaj odlicni,kontroverzni film..

Sjajan film..Al mene jos od prvog gledanja hebe zasto Sal(vlasnik Pizzerie) nije jednostavno pozvao policiju i nabavio zabranu prilaza  onoj dvojici klosara?? Sto bi svaki vlasnik birca,pizzerie ili bilo kojeg ugostitelhskog objekta uradio umjesto se kacit s crncima u njihovom kvartu.. Malo nerealno.ali ajde..

I naravno pitanje koje se i dan danas provlaci:  Je li Mookie ucinio pravu stvar?

2 0

senilno_magare @ 21.3.2017. 18:55

Ajme, ovaj film mi je jedan od najdražih koje volim pogledat' tijekom ljeta kad sunce maksimalno dere. Atmosfera, scene, kadrovi, dijalozi, netrpeljivost. Ako se dobro sjećam, ovo je prvijenac Spike Leeja. Mržnja na sve strane, razumijevanje ni na jednoj.

Kome se dopada ovaj film, također savjetujem i "Gridlock'd".

1 0

mario @ 21.3.2017. 23:08

Gridlock'd sam gledao davno ali nije na mene ostavio utisak kao Do The Right Thing. @senilno_magare Upravo to "Mržnja na sve strane, razumijevanje ni na jednoj", mi se i svidjelo kod filma jer ne zauzima ničiju stranu, samo nam pruža pogled na tu netrepljivost.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala