Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Cvjetni trg

1
  • #1
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 5.3.2017. 12:48

    nisam ni znao za taj film,jel netko to gledao?

  • #2
    1 1

    postova:1090
    yuma @ 5.3.2017. 16:36

    Ja bum to gledala pa se javim s utiscima 

  • #3
    0 0

    postova:603
    robertini @ 5.3.2017. 21:22

    dosadna pizdarija s vrlo realističnim dijalozima

    probrani glumci, zanimljiva priča

  • #4
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 5.3.2017. 21:55
    Robertini, slazem se. Pogledala sam film do kraja zato sto je nas! U najmanju ruku mogu reci da je pooomaloo skrtav scenarij, meni su glumci uvjerljivi. Makar, ne bih se nikad uvalila u tako nesto. ....SPOILER.... Trebao je reci lijepo NE HVALA, neka sincina odrobija koji mjesec.
  • #5
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 5.3.2017. 22:01

    sin mu uhvacen s jointom u klubu i ovaj pristaje uvuci se u opasnu igru koja ga moze kostati zivota cijele obitelji?! cisti nadrealizam!

  • #6
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 11.3.2017. 22:18

    Film je srednja žalost. Argumenti?  Slijede SPOILERI

    Prvo, scenarij ima rupa i bedastoća. Pa kako bi itko popušio foru da će mu sin u zatvor na 5 godina radi dva jointa. Znači u startu je okosnica priče bedasta, fakat su mogli bolje smislit. A ovo s pozivom na mobitel,  on je zvao župnika na mobitel a onda Macko zove njega na taj broj i ovaj se javi. Kako se sad on javlja na mobitel od župnika i ovom je to normalno. A Macko vidi da je to mobilni broj a ne slučajno fiksni... 

    Gluma je generalno ok, al klinka (kćer) i tajnica ministra, Ivica Zadro, Matija Prskalo. ...jaoooo kako su loši, bolje mi baba u bolnici odglumila nego ovi... A Dražen Kuhn loše glumi ključne  scene ispovijedanja i trenutka kad misli da će poginut. 

    Neke scene su na granici parodije;  npr. šmrkanje koke je urnebes... i ono bježanje u autu , kad mafijaš glumcu veli "vezite pojas" jaoooo 

    Ima i dobrih fora nekih,  nasmijala sam se čak. . 5,5/10

  • #7
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 13.3.2017. 16:08

    BTW, glavni negativac je fakat dobro odglumio, neke scene su mi čak wow (dobar monolog njegova ekspresija donijeli su mi onaj faktor iznenađenja kojega gledatelj ima kad ga glumac uvjeri...) 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala