Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Trkač

1
  • #1
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 26.2.2017. 9:41

    Za formu toliko kratkog dokumentarnog filma čak i nije loš. Ono što mene kao trkacicu smeta je to sto je film - toliko kratak. :-)  U šest minuta, ipak, se moglo reći i pokazati više toga. Kadrovi su dugi, vrijeme bespotrebno curi i covjek polako govori. Ovo je više umjetnički film, bez obzira što je tema sportska. To su ti trenuci borbe sa samim sobom i ta je borba uvijek ista, bez obzira jesi li početnik sportaš ili već dugo u tome. Prirodno je pomicati svoje granice i svaka je stepenica jednako visoka, jedina je razlika što nakon dosta iskustva to shvatiš i usvojis vlastiti mehanizam samomotivacije i skupljanja snage. E, taj dio je u ovom kratkom filmu tek dotaknut i - naprasno prestaje. Fali mi još sadržaja, još informacija. Definitivno tema koju je nemoguće kvalitetno obraditi u tako kratko vrijeme. Nesportašima će bit dosadan jer ne mogu shvatiti to o čemu čovjek priča, a sportaši će čekati nastavak. 6/10.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala