Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

La La Land

1 2
  • #1
    5 0

    postova:392
    samuraj @ 27.1.2017. 0:00

    Nikako mi ne leže ovi noviji mjuzikli. Nemam što tu previše za filozofirat, radnja, glumci, glazba - ništa me od toga nije ni najmanje privuklo. Dosadno i to jako. Svakako da će ovaj film pronaći svoju publiku, no budimo realni 7 zlatnih globusa, 14 nominacija za oscara, visoka ocjena na Imdb - u je jako pretjerano.

  • #2
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2017. 8:19

    mjuzikle bi trebalo staviti u posebnu kategoriju za dodjelu oscara,jos ima i obiljezje komedije,uzas

  • #3
    1 1

    postova:186
    boatenga @ 27.1.2017. 16:11

    Nakon što je ženska izašla iz auta, i uz još dva tri preskoka, ugašen film za cijelih tri minute..U jednom preskoku sam uhvatio izvedbu Aha- Take on me, pa je trajalo toliko..

    Pogledao sve oscare, nominacije..Sve je to loše..

    Jedan jedini film je dobar, i vrijedi vremena..

  • #4
    0 1

    postova:1962
    aya @ 27.1.2017. 18:27

    Jedan jedini film je dobar, i vrijedi vremena..

    Koji?

  • #5
    0 0

    postova:101
    xxx333 @ 27.1.2017. 19:32

    Nisam pogledao ivaj film budući da i nisam neki ljubitelj mjuzikla, ali sudeći prema kritikama ovaj će film vrlo vjerojatno pobrati ogroman broj oscara. Već je dobio prilično velik broj zlatnih globusa a je li to zasluženo, to ne znam.

  • #6
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2017. 19:58
    da, ni meni nije jasno koji,dolazak?
  • #7
    3 0

    postova:507
    pandaboy @ 27.1.2017. 20:09

    Hell or High Water

  • #8
    2 1

    postova:256
    karter @ 28.1.2017. 11:12

    Iskreno, neznam što ti se u Hell or high water toliko dopalo. Već sto puta viđena radnja, bridges iako pun karizme i odlične role nemože pobjeći od klišeja svoga lika kakvih smo se već stoput nagledali. Odnos među braćom opet već viđen, disfunkcionalna obitelj s repovima iz prošlosti međutim bratska ljubav na kraju ipak pobjeđuje. Kraj isforsiran. Jedino što je meni dobro je socijalni segment filma, lešinarenje banaka i to da je istočni teksas praktički pandan mnogim našim krajevima iz kojih mladi odlaze jer nemaju budućnosti a ne vide smisao u nastavljanju obiteljskih poslova (goniči stoke i slično). Od američkih filmova koje sam gledao ove godine a od nominiranih nisam niti jedan mislim, još mi je najbolji sully, ni cpt fantastic nije loš.

  • #9
    2 1

    postova:507
    pandaboy @ 28.1.2017. 14:57

    @karter, slažem se sa svime što si rekao, dapače, nešto ću od toga i posuditi za napisati komentar pod film jer vidim da "La La Land" postaje novi forum topic :P

    Uglavnom, upravo to što si napisao je nekako i razlog zašto se meni osobno toliko film svidio.

    Usporedio bih malo s Avatarom iz 2009. koji je, po meni, previše popljuvan jer je sve nešto već viđeno. Da, priča i poruke tog filma nisu ništa orginalno, ali je odlično napravljen film, a radije pogledam dobro recikliranu ideju nego nešto orginalno napola napravljeno. 
    "Sully" mi je ok, ali me nije toliko oduševio unatoč tome što sam Eastwood fan, "Captain Fantastic" mi je bolji mada sam malo razočaran pristupom pri kraju filma.

    E da, "La La Land" nisam gledao...kad već pišemo tu, no po komentarima sam stekao dojam da je to naprecijenjeniji film kojeg nitko nije gledao :D

  • #10
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 28.1.2017. 15:13
    pa ja ne znam tko ce stisnuti zube i onako muski ga odraditi/odgledati,mozda neka forumasica?
  • #11
    0 0

    postova:256
    karter @ 28.1.2017. 16:49

    Ja taj film i kad ga pogledam, a to će biti preko torenta, neću moći objektivno ocijeniti, priznajem kako je problem u meni i mjuziklima, ne volim niti jednog i nemogu ih ozbiljno shvatiti kada usred ajmo reći radnje krenu odjednom pjevati i plesati, to su moje predrasude i to je tako. Moja percepcija najgore noćne more su bollywodske trosatne mjuzikl-sapunice to ne bi preživio. Tako da la la land u kontekstu najboljih filmova prošle godine kod mene nema šanse.

  • #12
    3 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 28.1.2017. 23:07

    Nakon što sam ga apriori poljuvao, iz neke grižnje savjesti, odlučio sam ga pogledat. Na početku dobar uvod pa sve više ide na njenjenje pa onda malo pomalo pa pošteni ljubić bez pretjerana chick flicks kenjaže, i za kraj; dobar kraj. Sve u svemu za pogledat, kad je čovjeku dosta realnosti. Silne nominacije za oscara su pretjerane jer ima sigurno desetak boljih filmova, ali , i to smo več vidjeli...

  • #13
    1 1

    postova:1473
    buffalobill @ 8.2.2017. 23:07

    svaka ti cast,ja sam se gledajuci ga osjecao otprilike kao zene u gostima,kad pijani muzevi pocnu zavijati, a one zijevaju i jedva cekaju da idu doma

  • #14
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 10.2.2017. 19:20

    HEHEHE

  • #15
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 11.2.2017. 13:05

    evo uspio sam ga pogledati do samog kraja,ajde nije to tako lose,,glazba je dobra,emma stone odlicna,i kao sto kaze svrljozvrljo kraj je ok,nek dobije oskara ionako nema bas neki izbor ove godine,sully i captain fantastic su odlicni filmovi ali nisu oscarovski tipovi.jos je vrijedno spomenuti hell or high water,nisam gledao jos  moonlight i elle

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala