Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Toni Erdmann

1
  • #1
    2 0

    postova:392
    samuraj @ 20.1.2017. 21:34

    Očekivao sam neku malo širu priču koja bi opravdala ovoliko trajanje. Možda griješim no onoliko koliko sam ja razumio ovdje je riječ isključivo o odnosu oca i kćeri, koji je bez daljnjega odlično prikazan, samo što je meni to premalo za film koji traje 162 minute. Ima tu po meni dosta scena koje su višak i na trenutke izgleda kao da se radnja gubi. Ponekad malo previše pokušava biti otkačen, nekad mu uspjeva biti duhovit, nekad ne. Glumci su odradili sjajan posao, svaki je dobro pogođen za ulogu koju tumači.

    Ipak na kraju film je uspio ispričati jednu poučnu, cjelovitu, na trenutke dirljivu i dobro zaokruženu priču koja je jednostavno morala biti kraća i možda ne toliko forsirano bizarna. 7/10.

  • #2
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 12.3.2017. 15:54

    ...da, svakako bizaran film.Jako mi se sviđa, ....zanimljiv prikaz odnosa roditelja i djece,kad ovi drugi odrastu i postanu neovisni. Ovaj film je nepredvidljiv i tjera čovjeka na sram,strah i nelagodu,ali i na urnebesan smijeh. Svakako pogledat, ako treba i s pauzama,zbog dužine.

  • #3
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 3.9.2017. 0:35

    Preeeedug film, sat i pol je trebao trajati i to bi bilo taman. Potpisujem što su prethodnici rekli , dodajem samo da film nije za svakoga jer zahtijeva promišljanje, strpljenje, uvrnuti smisao za humor, liberalne poglede i još štošta... Ne bih ga gledala dvaput ali svakako mi nije žao kaj sam ga pogledala... 7/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala