Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sedam minuta nakon ponoći

1
  • #1
    0 2

    postova:13
    chicken_parmesa @ 14.1.2017. 16:50

    Ne sviđa mi se. Sumorna, teška i loše snimljena socijalna drama. Bezvezna Felicity Jones, gotovo nezgrapno ubačena Sigourney Weaver i pristojan Lewis MacDougall koji se je pristojno uklopio u kontekst. Film se svodi na samo dva elementa, socijalno okruženje i animirane dijelove, suočavanje dječaka glavnog glumca sa okruženjem i priče koje priča čudovište. Animirani dijelovi su nezgodno uklopljeni. Ovaj film se u potpunosti razlikuje od Lo imposible, koji je bio puno masivniji, a ovaj je puno suženiji. Reklama za film ima u potpunosti promašen ugođaj.

    03/10

  • #2
    1 1

    postova:1091
    yuma @ 17.8.2018. 9:42

    Film praktički nema atmosferu, što je za jednu fantastičnu dramu (iliti dramu s elementima fantastike) poražavajuće. Uopće nisam bila uvučena u priču, nit me fantastika fascinirala, nit mi je dramski dio pružio puno noviteta. Poanta filma (koju vam neću otkriti) je jedino što ima neku vrijednost, ali opet je loše što je poanta jasna praktički od početka, zbog čega nema nikakvog iščekivanja niti ničega. Meni je barem bilo tako. Dječaj je dobro odradio posao, dok su dvije glumice bile tako-tako. Majka mu se činila (pre)odsutna, s obzirom na količinu dječakove boli, dok se Sigourney snašla standardno, solidno... 

    U filmu ima svega i svačega, porazbacani su motivi na sve strane, situacije bez početka i kraja, likovi su plošno razrađeni, što je uz suštinski ravnodušnu atmosferu meni najveći problem. 

    Kakva je to drama bez razrađenih likova i kakva je to fantastika bez širom otvorenih očiju i ostalih čulnih senzacija?

    6/10

  • #3
    0 1

    postova:24
    kokoshin @ 20.12.2018. 14:45

    Meni je opet zasmetalo potpuno suludo i bespotrebno brutalno nasilje između djece tako zorno prikazano, apsolutno je moglo proći bez toga.

  • #4
    0 1

    postova:3
    farida2 @ 23.12.2018. 12:01

    Gledajte filmove dobre kvalitete i uvijek se ažuriraju uvijek s kvalitetom. Ovdje pogledam stranicu >>> cutt.us/FYy6S

  • #5
    0 0

    postova:348
    masina @ 22.12.2019. 22:01
    Film je dobar.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala