Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

ZG80

1
  • #1
    1 0

    postova:601
    robertini @ 4.1.2017. 21:19

    Solidan filmić koji koliko toliko uspjeva prenijeti "romantičarski" duh 80-tih

    Film otkriva još jedan detalj između redaka, a to je da je rat počeo još 80-tih

    Premda fore koje se pojavljuju u njemu (prdac u lice protivničkom navijaču...) više spadaju u pučku školu nego u nekakvu nabrijanu navijačku subkulturu. Filmom po defaultu dominira Bitorajac i njegov zakleti protivnik sa strane Delija kojeg glumi Miloš Timotijević. Još uvijek ostaje nejasno zašto je u Metastazama njegov lik u velikoj depri. Psovki u filmu za moj ukus ima ipak previše. 

    Filmu kao da fali konkretne radnje. Podsjeća na priču kojom je Kevin Smith u čuvenim Trgovcima ismijavao famoznog Gospodara prstenova pričicom kako je to film gdje družina "putuje, još malo putuje i bace prsten u vatru" Plazi jezik Ovdje bi ekvivalent bio - putuju vlakom, kurče se na stadionu i onda još malo putuju po Beogradu da bi se vratili na željeznički kolodvor...Možda filmu fali dobre mjuze? Zanimljivo povezana sekvenca gdje dvije cure plešu uz zabavnjak sa Tv-a dok se istodobno navijači mlate pod nadvožnjakom Beograda....

    I da, možda se varam ali uz BBB-e u filmu se još pojavljuju jedino navijači Torcide kao pomoć protiv Delija...što nisu im se tada pridružili i Osječani i Armada?

  • #2
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 4.1.2017. 21:43

    a gdje je moj komentar ovog filma????

  • #3
    0 0

    postova:601
    robertini @ 4.1.2017. 21:48

    Haha, admin te ne voli....bearfootiću Plazi jezik

  • #4
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 8.1.2017. 17:34

    Bearfoot, meni redovito nestaju stariji komentari i/ili ocjene... Frustrirajuće....

  • #5
    0 2

    postova:40
    ad94 @ 21.1.2021. 16:16

    SRANJE OD FILMA

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala