Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dolazak

1 2
  • #16
    3 3

    postova:228
    atlantiday @ 24.3.2017. 21:43

    Glavni likovi tako smrtno ozbiljni - od početka do kraja filma. Nema duhovitih dijaloga, nema tu ništa simpatično ni zabavno. Samo smrtno dosadna drama uobličena u SF. A što se tiče intelignentne radnje... hm... nigdje u filmu niti naznake kako je ona prokljuvila alienski jezik... koji je ključ sporazumijevanja... a i kraj... nisam pala u trans od oduševljenja. Naprosto, film je tak tak. Obično u 'ozbiljnim' filmovima postoji određena napetost, neka borba, pojedinca sam sa sobom, ili sa okolinom, ili borba dobra i zla, pravda i nepravda...neki napeti moment u kojem svim srcem navijamo za glavne glumce. Ovdje sve mirno teče i teče ... i oteče...

  • #17
    3 0

    postova:507
    pandaboy @ 24.3.2017. 22:54

    Slažem se, "Arrival“ je sa mnom također teško napravio tu povezanost s likovima da bih uopće mario za kraj.

    Film počinje snažno, otvarajući puno pitanja - zašto su izvanzemaljci stigli, jesu li opasni, kako komunicirati s njima. Uz njih, razinu napetosti još više dižu različite reakcije po svijetu i sukobi, ne nužno s izvanzemaljicma, već među ljudima zbog preprika raznih država oko toga što učiniti. Ulozi su veliki, atmosfera napeta, priča do tad zanimljiva...i tada dođe do twista.

    Pada mi na pamet nekoliko sci-fi filmova koji su istraživali razne filozofske teme, npr. "Solaris", Odiseja, nedavni "Ex Machina"...što god tko mislio o njima, držali su se jedne tematike i posvetili se njoj. To ih je istaknulo u tom žanru, a isto što mi ovom filmu nedostaje da mi ostane dugo pamtljiv.

    Ne mislim da je loš, no znam da neću ponovno sjesti za tv kad naleti na programu. Cijenim  to što je barem drugačiji od uobičajenih filmova o alienima I guess...

  • #18
    2 2

    postova:4
    andrejst @ 26.12.2017. 17:54
    Hmmmm... jako nenapet film, malo akcije zbivanja, ideja ok al jako jako usporen i nista se ne dogadja... ocjena jedva 3/10
  • #19
    1 0

    postova:131
    void @ 17.3.2019. 23:38

    Zanimljivo, na Novoj TV upravo prikazuju ovaj, dok istodobno na teletekstu za isti termin najavljuju https://mojtv.hr/film/6606/dolazak.aspx.

  • #20
    1 0

    postova:1962
    aya @ 18.3.2019. 15:20

    Zanimljivo, na Novoj TV upravo prikazuju ovaj, dok istodobno na teletekstu za isti termin najavljuju https://mojtv.hr/film/6606/dolazak.aspx.

    A ja gledala jedno 20 minuta (odustala sam od dosade), sve čekajući Charlieja! Smije se

  • #21
    1 0

    postova:371
    cala @ 18.3.2019. 20:24

    a vjerojatno ti se ni taj s njim ne bi svidio jer film stvarno nije nešto posebno,unatoč tome što ima prave  pravcate aliene

  • #22
    0 2

    postova:10
    boris123 @ 18.11.2019. 1:07

    Film je solidan, bez tipičnih holivudskih rupa u fabuli. Fotografija je ružna, a spori tempo će predstavljti problem ljubiteljima Brzih i žestokih.

  • #23
    0 1

    postova:37
    rekmi222 @ 5.6.2021. 20:33
    Genijalan film! Jedan od rijetkih s izvanzemaljcima koji ima smisla. Da je barem više takvih!.. Svakako pogledati!
  • #24
    0 0

    postova:348
    masina @ 20.6.2021. 21:05
    Amy je malo vise vina popila izgleda..
  • #25
    1 0

    postova:95
    noclass @ 8.2.2022. 18:11
    Ja sam osobno, moram priznati, pomalo razočaran filmom. Film je odlično krenuo, radnja je odlično išla, sve onako kako treba u jednom odličnom filmu, i onda negdje na pola radpad sistema! Kao da scenaristi više nisu znali kako da film privedu kraju u istome tonu pa sve nešto nabacali zbrda zdola, ubacili neku dramu i neko riješenje samo da zgotove priču. Vrlo razočaravajuće, ali to je samo moje subjektivno mišljenje pa moguće da i griješim.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala