Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Greben spašenih

1 2
    1 1

butch @ 15.11.2016. 15:16

definitivno film godine do sada!! fantastican film, nevjerojatna prica.  fenomenalna rezija. ovako realan prikaz rata nisam gledao od spasavanja vojnika ryana.

0 3

nia @ 15.11.2016. 16:03

Smije se Joj, joj nemoj mi miješat Spielberga i Gibsona. Slažem se da je ovo fenomenalno režiran film, al' srećom nije mi uopće pao na pamet Private Ryan. Ak' bi' uspoređivala s nekim, onda bi HR bio Full Metal Jacket i Eastwoodovi Flags/Letters u podjednakom omjeru, začinjeno s Walking Dead i Forrestom Gumpom Namiguje

1 2

buffalobill @ 18.11.2016. 11:17

And the oscar goes to..

5 1

antia @ 23.11.2016. 17:59

Na nagovor drage Nie pisem ovu recenziju, iako sam se izbacio iz stosa, al mislim da ovaj film definitvno zasluzuje bar lijepih rijeci, ljudi pogledajte ovaj film, vrlo realistican prikaz rata koji moze prikazati samo neki psihopat kao sto je Mel Gibson, osobno najbolji ratni film koji sam pogledao i jedan od najboljih u zivotu, za mene je on pobjednik ove godine, ne znam sto jos moze izaci pa da povucem to, emotivno sam dozivio ovaj film sto opet mogu zahvaliti gore spomenutome psihopatu, jer sam se nekako sazivio sa svim tim vojnicima, Andrew Garfield po meni je napravio Oscar performance znao sam da ce nesto biti od tog momka bio izvanredan u Social network meni osobno cak bolji i od Eisenberga, i sasvim solidan kao Spider man iakomnogi ne vole njegovu izvedbu tamo, poanta je da sam ocekivao puno od njega i dobio jos vise, nadam se da ce akademija to prepoznati barem nominacijom iako danas vidim da cemo ga gledati i u Silence uuu nadam se dugoj i uspjesnoj karijeri, jos jedan glumac me izuo iz cipela i to je posve neocekivano bio Vince Vuaghn od kojeg me inace zelludac zaboli, mislim da sigurni Oscar imaju za sound editing, a ostalo ce vrijeme pokazati, svog favorita za 2016. imam!!!

0 6

buffalobill @ 24.11.2016. 23:33

a zasto bi oscar otisao gibsonu i njegovim megatripovskim filmovima,nabrijanim patetikom koja u principu nema veze sa stvarnim zivotom? ,zasto ne bi jedan nepretenciozni CAPTAIN FANTASTIC dobio ovogodisnji oscar?zasto padamo na te velike teme kad velike stvari u zivotu ne postoje?

1 3

buffalobill @ 23.1.2017. 13:35

odgledao sam ga konacno,upravo bi ga usporedio sa spielbergom po patetici i nacinu reziranja ,daleko je to od kubrickovog full metal jacketa,na trenurtak me podsjetio na malickovu tanku crvenu liniju,s tim da je the thin red line puno bolji film,bolji mi je i spasavanje vojnika ryana
    ultra naivne i uvredljive scene za zdrav razum:prijevoz mrtvih otkrivenih na kamionima s prve linije,nijedna vojska to ne cini jer to plasi,unosi paniku i demoralizira ove koji ih zamjenjuju,napucavanje rucnih granata s nogom,mreza uzadi po kojoj se penju amerii koja stoji citavo vrijeme a japanci su kao toliko glupi da ju ne prerezu,napad se odgađa dok on ne izmoli molitvu..halooo,no film se moze pogledati ali ja ga ne bi preporuciivao,ako i bi onda s rezervom
    i na kraju taj lik neovisno o broju spasenih suboraca je zaista ugrozavao sve oko sebe nenoseci oruzje,netko je sigurno i poginuo zbog tog fanaticnog stava,suludo

2 0

samuraj @ 17.2.2017. 13:10

Od svih filmova koje sam pogledao iz prošle godine, ovaj je bio točno u skladu s mojim očekivanjima. Niti bolji niti lošiji, sa svim svojim vrlinama i manama.

Dakle Gibson. Jaka i dojmljiva radnja, krv koja šiklja na sve strane, impresivna vizualnost, vrhunski režirane masovne scene. To bi bilo što se tiče vrlina. Mane, koliko god da su akcijske scene dojmljivo režirane, scenaristički gledano nerjetko znaju biti naivne. Koje su to, naveo ih je buffalobill, a i svatko tko gleda može shvatiti koje. Također kod svih njegovih filmova pa tako i kod ovoga, prisutna je pretjerana doza melodramatičnosti. Glavni lik bezgrešan i nepokolebljiv, oličenje ljutske dobrote i hrabrosti. Nadalje, prisutna je i izromantizirana ljubavna priča, kao i one usporene scene junaštva. To je više manje opis Gibsonovog redateljskog stvaralaštva, kao i opis ovog filma. Mogu samo još dodati da je glavni glumac dobro odradio ulogu, tu sam bio malo skeptičan jer mi u "Silencu" nije najbolje sjeo.

Nije mi najbolji film godine, no ipak mislim da negdje u užem izboru je, kao i to da je jedan od boljih ratnih filmova zadnjih godina. 8/10.

0 2

buffalobill @ 17.2.2017. 13:39

dobro je odradio ulogu jer su trebali ludog i antipaticnog,a ovaj se pokazao kao idealan izbor

0 1

lizzy @ 19.2.2017. 2:39

Slažem se a antiom što se tiče andrewa garfielda, ovdje posebno dolazi do izražaja emocionalnost koju unosi u svaku svaku svoju ulogu, a koja je po meni daleko od patetike, zaslužena nominacija a možda i oscar.  mrvicu preidealiziran junak, posebice na samom kraju, ali sve u svemu više nego solidan film.

1 3

buffalobill @ 19.2.2017. 8:19

brkas emocionalnost i fanatizam u ovom filmu,posto su amerikanci i inace pateticni  tesko je razluciti sta je zapravo istina

2 2

svrljozvrljo @ 23.2.2017. 20:18

Ma pi*darija od filma, ko da je iz pedesetih, a oni su bolji.Puno je toga potpuno neuvjerljivo akao trebalo bi bit. Pasija mi je bila uvjerljivija, pa i apocalypto i braveheart. Gibsonov korak nazad,vjerojatno korak naprijed za Hollywood. Nek se vrati cugi i antisemitizmu radit će bolje filmove.

1 3

buffalobill @ 26.2.2017. 21:42

nevalja da,a nia bi ga usporedila s full metal jacketom,ajooj

0 0

bureq @ 19.3.2017. 3:02

Jedan od boljih filmova u zadnje vrijeme, obavezno pogledati 8,5/10

0 0

atlantiday @ 29.4.2017. 18:13

Predivan film. Iako nisam ljubitelj ratnih filmova, ovaj mi je super (premda se ovdje više radi o psihološkoj drami). Prije gledanja, očekivala sam klasični  holivudski kliše, ali na sreću, prevarila sam se. Tema zanimljiva, gluma jako dobra, scene PTSP-a toliko uvjerljive... kao i scene rata. Za razliku od većine "ratnih" filmova, ovdje je bitka prkazana ful realno, crno, onako kako to biva kada upadneš na neprijateljski teritorij. Duboko, dirljivo do samoga kraja. Skoro pa desetka.

0 0

svrljozvrljo @ 30.4.2017. 0:04

Ovo nije kliše? hmmm.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2017 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala