Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Doktor Strange

1
  • #1
    2 3

    postova:2527
    bearfoot @ 13.11.2016. 13:41

    iako je film dobar, ne razumijem tako visoke ocjene kritike i publike...možda iz konteksta filma fantastike, jer nikakvi glumci i gluma ne mogu dati uvjerljivost ovoj prefantastičnoj priči i liku, u nekim dijelovima i predjetinjastim...humor u filmu potpuno promašen...

    sudeći po prikazanim doktorovim moćima, film je trebao biti snimljen puno prije, pa ne bih mogao napisati da je sve prikazano već viđeno  u mnogim prijašnjim filmovima žanra....

  • #2
    3 2

    postova:3
    telakjohn360 @ 29.1.2017. 22:27

    Precijenjen film, u nekim trenucima toliko dosadan da sam ga skoro ugasio. Nakon Fantastične četvroke najgori marvelov film

  • #3
    0 3

    postova:228
    atlantiday @ 12.2.2017. 17:07

    Sjajna zabava, pomalo u stilu Indiane, u modernijoj verziji. Glavni lik Cucumber (ne, nisam pogriješila, namjerno sam se poigrala njegovim prezimenom:), pomalo je ostao Sherloc i u ovom filmu - inteligentan i arogantan, što dotičnom glumcu očito najbolje leži. Nema tu puno mudrosti, film obiluje akcijom, radnja je prenešena iz stripa, pa ne treba očekivati neku dubiozu od filma, niti su se scenaristi trudili podijeliti kakvu mudrost s nama,  ali tko se želi zabaviti, uživati u specijalnim efektima i pustiti mozak na pašu, doći će na svoje. Ocjena, 8,5

  • #4
    0 2

    postova:108
    lukas abramović @ 15.1.2018. 10:52

    Očekivao sam više, ali još uvijek ima dovoljno kvalitete da zaslužuje stajati uz bok ostalim MARVELovim blockbusterima...Benedict je rođen za ovakvu ulogu, da su boljeg glumca tražili, ne bi ga našli...

  • #5
    1 1

    postova:542
    leon123 @ 17.7.2018. 23:34
    Fenomenalni specijalni efekti koji su zasluzili Oscara kojega nisu dobili a ne znam zasto.Gluma Benedict Cumberbatcha je impresivna.A zlikovac kojeg tumaci Mads Mikelsen je vrlo zaboravljiv kao Malekith. 8.7/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala