Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Djevojka u vlaku

1
    0 0

nix191 @ 8.11.2016. 9:00

Dosta tezak film, u nekim trenutcima previse zamoran, u nekima napet do boli. Neizvjestan do samog kraja sa ne ocekivanim zapletom i raspletom.

0 1

samuraj @ 4.1.2017. 18:21

Meni film nije bio ni zamoran, a pogotovo ne napet, već jednostavno loš. Primjećujem da zadnjih godina, kako pisci tako i filmska studija, forsiraju tematski iste trilere - malograđanština, odnosi u braku, itd. Za jedan triler ovaj film je sadržajno jako siromašan, ali zato teatralnih emocija ima i previše. Također, nekako mi odiše jeftinim feminizmom, znači klasika -  muškarci glavni negativci, a žene žrtve. Ako se je tu htjelo nešto poručit, ispalo je prilično površno i banalno. Kraj je isto kao i ostatak filma, niti ga je upropastio niti popravio. Netko će možda reć da je atmosfera dojmljiva, ali ona je klasična za takve filmove - ultra depresija, oblačno nebo, blijedunjavi likovi i ostalo. Po mom mišljenju atmosfera u lošoj priči nema nikakav značaj.

0 0

yuma @ 16.4.2018. 11:16

Loše... Više od prve polovice filma je uuužasno zamorno. Neujednačeno, nejasno, fabula je bespotrebno zapetljana, jedva se shvati tko koga, ma ono, suzdržala sam se od zaustavljanja filma samo zbog toga što ga dugo želim pogledati i volim tu glumicu... Film prema kraju počinje dobivati krimi elemente ali i dalje je to čušpajz. Policijska istraga je u pozadini, policajka je presmiješna. Jel to drama s krimi elementima? Pa mogli su se malo više potruditi da bude bolje ukomponirano jedno s drugim. Muški i ženski likovi su katastrofalno napisani; glavni ženski lik nešto bolje. To je sve tako naivno, plitko, plastično... I onda rasplet... možda ne biste vjerovali, ali slutila sam o čemu se radi. I sam finiš; KATASTROFA. Znači sam završetak je tehnički izveden presmiješno. 

Lijepa kamera, izvrsna šminka, dobra gluma Emily Blunt izvlači koliko-toliko...

Film NE preporučujem.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2018 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala