Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Seom

1
  • #1
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 22.10.2016. 12:28

    Bizarno, morbidno, sadističko (mazohističko od strane gledatelja recimo) i prilično poremećeno iskustvo je odgledati ovaj film.

    Par stvari koje poručuje film je dobra strana medalje, ostalo djeluje više kao iživljavajući umjetnički šok-horor.

    Priča kao da tek toliko postoji da se pokaže kako nije važna, sve je prepuno neke simbolike od boje kuća do toga da su ljudi kao i ribe/životinje odnosno do morbidno-sadističkog psihofizičkog mrcvarenja koje se može dogoditi u odnosima među ljudima u potrazi za "srećom".

    Toliko o "dobrom" dijelu filma.

    Festival nasilja prema sebi i drugima, poremećenih scena i previše upitnika oko svega toga, interesantna lokacija koja nudi veliki potencijal za kvalitetnu kinematografiju djeluje loše iskorištena, a film kao da želi više šokirati nego poručiti nešto.

    Vizualno se to moglo puno bolje prikazati jer verzija koju sam vidio kao da nije snimljena 2000-te, nego se čovjek zapita da ne gleda neki rani studentski uradak.

    Poanta je vjerojatno okrutnost i sadizam kao takvi ako se ovakvim nekako obijesnim filmom htjelo izreći nešto smisleno uopće i sa obzirom na teme samoubojstva, ubojstva, prostitucije i plutajućih kućica u svemu tome moglo se ipak i daleko zanimljiviji film napraviti.

    Neke scene u filmu su teško probavljive i za one oguglale na sve pa sad da nitko ne kaže da nije upozoren.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala