Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ledeni ubojica: Povratak

1
  • #1
    2 1

    postova:603
    robertini @ 15.9.2016. 20:19

    Neloš film!

    Statham dominira svojim vještinama plivanja i fajtanja kung-fu style (taekwando?). Što se tiče facijalnih grimasa ili bilo čega sličnog glumi njemu je nepoznanica, pa većinu filma izgleda kao da mu je netko nabio metlu in the ass prije week ago Plazi jezik

    Jessica Alba se boji pokazati svoje grudi pa za vrijeme nazovi sexa s njim nosi grudnjak i suknju (?!), jako slaba scena....

    Tommy Lee Jones s druge strane ostvario simpatičnu ulogu, skoro cameo, vidljivo mršav i ispijen (bolestan?) podsjećajući na ofucalog British punkera...

    Šteta što Statham nije imao karizmatičnije protivnike osim prvog crnca kojeg je morao svladati u tajlandskom zatvoru.....muzika za zaborav....

    Svakako treba spomenuti "posudbu" dva štosa iz vječne serije Breaking Bada, a to bio onaj mitraljez koji "sam od sebe" pobije zlikovce na kraju serije i podvala pilule u cigaretu (RICIN!)

  • #2
    3 0

    postova:216
    bureq @ 18.11.2016. 22:40

    klasican film u kojem je Statham... dode i sve prebije ili ubije :D

  • #3
    0 1

    postova:2
    sam10 @ 13.3.2018. 8:52
    Lupas gluposti
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.2.2024. 18:23

    Kad sam sinoć gledao ovaj film nisam niti znao da je nastavak nekog filma, već vidio da glumi Jason Statham, te onako ajd mogao bih pogledati dobru akciju i nisam se razočarao. 

    Jason Statham odavno je postao simbol akcijskih filmova, teško ga je zamisliti u nekoj ozbiljnoj ulozi.

    Baš kako je napisao:

    robertini @ 15.9.2016. 20:19

    Neloš film!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala