Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dani radija

1
  • #1
    1 2

    postova:237
    pisatel @ 22.6.2016. 1:29

    Jedan od atipičnih Allenovih filmova o nekad svemoćnom mediju radija, njegovom emitiranju, utjecaju i njegovom slušanju smještenomu u doba 40-ih.

    Snaga filma je u tome da povuče gledatelja u priču čak iako nije eto živio niti u nostalgično doba radija, niti 40-ima, a kamoli Americi.

    Ovdje nema jake psihologije niti tipičnog humora koji obilježava Allenove filmove, a film obiluje dobrom scenografijom i sjajnom glazbom dok je priča ispričana na poseban način preko niza anegdota i detalja koji su vrlo dobro uklopljeni u jedan cjeloviti film o eto sve u svemu danima radija...

    Svakako jedan od više podcijenjenih filmova W. Allena.

  • #2
    1 5

    postova:57
    clauden @ 22.6.2016. 14:43

    Sjećam se jedne W. Allenove izjave: svi moji filmovi su smeće ili blizu toga. ;)

  • #3
    4 1

    postova:237
    pisatel @ 24.6.2016. 20:24

    @Clauden, baš dobro da se čisto sjećaš izjave, a sada pogledaj dotičan film i komentiraj ga za promjenu umjesto usputnog trollanja.

  • #4
    0 5

    postova:57
    clauden @ 24.6.2016. 20:34

    Pogledao sam nekoliko njegovih filmova. Davno. Jedino čega se sjećam bio je osjećaj nepodnošljivosti gledanja. Ponukan tvojim autoritarnim stavom sad sam pogledao trailer za ovaj film i ponovno me, već nakon pet sekundi, preplavio isti  osjećaj.

    A možda si ti filmski guru koji ima Božije poslanje da nas obične smrtnike uvjeri kako je smeće u stvari ukusno? Lijep pozdrav i tebi.

  • #5
    2 0

    postova:237
    pisatel @ 24.6.2016. 21:31

    Whatever man, svatko ima pravo na svoje mišljenje no činjenica ostaje kako i sam priznaješ da nisi ni pogledao uopće film, mislim da dalje tebi nemam što pravdati se niti širiti trol diskusiju.

  • #6
    0 2

    postova:57
    clauden @ 24.6.2016. 21:34

    Nemam potrebe konzumirati ovu iritantnu i dosadnu Allenovsku nazovi komediju jer mi je trailer dao dovoljan uvid da znam što me čeka. Usporedi ovo s npr. My Cousin Vinny ili 29th Street pa ćeš shvatit zašto mi je negledljivo.

  • #7
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 26.6.2016. 11:58

    dani radija su mi poprilicno dosadan film, ali tesko je osporiti genijalnost W A i sjajne djelove u svim njegovim filmovima,osobno su mi najbolji mocna afrodita i zelig,a od ajmo rec novijih match point i blue jasmine,a zelig je ? kao ideju kopirao zemeckis u forrest gumpu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala