Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nesreća

1
  • #1
    0 0

    postova:237
    pisatel @ 3.6.2016. 23:35

    Kada se počne gledati film on ispada kao da je iz neke druge dimenzije, ne samo da je očito iz nekog sasvim drugog vremena.

    Primjera radi počinje u tišini bez ikakvih događanja sa kadrom kuće...

    Kinematografija je odlična kao i fotografija, kadrovi su vrlo dobro osmišljeni i izvedeni, ponajviše recimo scene u prirodi.

    Dick Bogarde sjajno glumi svoju ulogu, eh sad kad dolazimo do same priče ona je vrlo bizarna, komplicirana i stalno barem dvosmislena.

    Uloga studentice je slaba po meni i služi samo da gura radnju i daje joj povod.

    Uglavnom film koji postavlja puno pitanja, dok se odgovori samo naziru ili nisu definitivni, odličan kao tema za živu raspravu nakon gledanja.

  • #2
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 10.6.2016. 17:53

    Dosadno, konfuzno, a opet ima zanimljivih momenata i dobru klasičnu okosnicu. Nekoliko britkih dijaloga i dosjetki. Studentica očajno glumi, više djeluje kao dio scenografije. Ostali glumci ok.  Kamera najbolja of svega. 6/10 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala