Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Uljez

1
  • #1
    4 3

    postova:8
    bruja bumbar @ 17.5.2016. 11:49

    Ma tko Vam je pisao recenziju filma? Copy paste sa nekih srpskih / bosanskih stranica?

    Smeštena? Organizuje? Potera? Veruje?.....PA jel pročitate nešto prije nego li to objavite?

  • #2
    3 3

    postova:1
    zlf @ 18.5.2016. 16:55
    zamisli tragedije, strašno jesi skužio kaj piše? jesi? onda ne dramatiziraj gore je kad bosanac kaže ČrnomerAc a živi u zagrebu cijeli život...
  • #3
    2 1

    postova:8
    bruja bumbar @ 27.5.2016. 10:18

    Da tragedija. Da li pišemo i razgovaramo ekavicom u Hrvatskoj - NE. Ako želiš pisati i razgovarati ekavicom spremi stvari i ugodno putovanje.

  • #4
    3 1

    postova:1
    dragan pucar @ 2.7.2016. 23:20

    Evo odmah oni udare po bosancima,pa da BOSANCI podijeli jedno iskustvo i sa jednim i sa drugim forumašem,došli mi iz BOSNE odnosno prelijepe naše posavine kad je onaj kretenj njofra prodao nam naše najmilije, i mi došli u gle čuda BELI umjesto bijeli (zagreb) došli da tražimo mlijeko kad oni kažu gle čuda MLEKO, i tako bi mogli do ujutro sa purgerima i zagorcima i njihovoj ekavici,ali sva sreća da smo mi u bosni učili srpskohrvatski pa znamo što je i MELKO I MIJEKO I LEPO I BELO I LIJEPO I BIJELO ali čudno nam je bilo kad smo došli jer je ličilo kao da smo u BEOGRADU a ne u ZAGREBU kad je ekavica u pitanju, ali eto to je još jedno novo iskustvo svi SREĆNI mada se kod nas u bosni kaže sretni i u većem dijelu hrvatske ali FRANJO kaže SREĆAN kad dočekuje klintona na aerodromu i tako mora biti,tako da smo mi iz bosne i prije navikli na ova preser.....nja velikih rvatina i domoljuba,.

  • #5
    1 3

    postova:1962
    aya @ 3.7.2016. 1:50

    Kaj bu sad Bosanac bil veći Hrvat od Hrvata? Za tvoju informaciju, u Zagrebu se govori kajkavskom ekavicom.

  • #6
    0 1

    postova:4
    mitetaneski @ 11.12.2021. 22:33
    Sve ludji od ludjeg ne pisu o filmu nego opet rasturaju Jugoslaviju. Dokle idete "HRVATI"?
  • #7
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 12.12.2021. 18:03

    ....fala Bogu na Našega dr.Tuđmana, pa se lepo moremo vređat i prepirat, da Ga ni bilo sad bi neki galimili, a ostali ,bi bili kuš.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala