Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Britanski supertalent

1
  • #1
    2 2

    postova:1473
    buffalobill @ 6.5.2016. 13:14

    inace ne gledam takve stvari, ali kad je u pitanju paul potts plus reakcija ove clanice zirija a i ostalih, tu sam ultra patetican,i danas nakon toliko godina me prodju trnci

  • #2
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 6.5.2016. 22:07

    Fini, topli film. SPOILER

    U početku me malo iritira "školski" profilirani odbojni štreberski debeljko, al kroz film mi je postao prihvatljiv. On je zapravo prilično sebičan, samoorijentirani osobenjak koji je u svoj nesreći imao sreće da upozna mnogo bolju osobu od sebe koja ga bezuvjetno voli i bez čije podrške ne bi uspio. 

    Općenito, film ima ok dinamiku, dobru glumu,  montaža zvuka je nažalost upadljiva i loša, ali sve u svemu film je za pogledati. 

  • #3
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 6.5.2016. 22:18

    nisam gledao jer sam ostao lokati u birtiji ali vjerujem da si ga dobro opisala,spot je vrhunski reziran,ali zivot je nesto drugo jbga,zato sam se ogradio patosom

  • #4
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 7.5.2016. 17:23

    dobro,sad sam pogledao u reprizi i nemam sta dodat, ali ostajem kod dojma da je to najbolji nastup u takvoj vrsti showa ikada

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 8.5.2016. 0:32

    Da li je najbolji, ne znam, ali svakako je prvi. Bila je tu poslije i Susan Boyle, pa Adam Lambert itd. U svakom slučaju, yuma ga je dobro okarakterizirala. Ako je zaista takav, kakav je prikazan u filmu, lik je neodlučni i nesigurni šonjavac, koji bez podrške žene ne bi postigao ništa.

  • #6
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 8.5.2016. 12:52

    onda sam ja uber sonjavac,covjek je uplatio tecaj opere u veneciji i nastupio u showu koji gleda stotinjak miliona ljudi, mene ne bi nagovorio ni sam isus..kakva zena!?nije doduse nista posebno simpatican,onako ordinary guy

  • #7
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 9.5.2016. 15:46

    Odlično je otpjevao, nema spora. Kao osoba - ne. U svim međuljudskim odnosima (u filmu) je pokazao hladnoću, rezerviranost i sebičnost. Onaj frend bi dao život za njega, djevojka također, čekala ga je... Majka ga je podržavala, ali nije joj uzvratio ničim posebnim. Nikome od njih nije dao ništa posebno zauzvrat. S druge strane otac ga je ubijao u pojam, ali i na to je ostao onako...šonjav i bezkarakteran. Nit smrdi nit miriši. Onako, jedan zapravo dosadan tip koji ima ludu i nesvakidašnju briju u glavi, ali zapravo nema osobitu strast, niti ga dugo drži. Pa bi odustao, pa ne bi... Pa ostane bez glasa, ali nije osobito deprimiran, pa ga ponovno nađe i jako je sretan, ali opet ništa s tim. Ništa upečatljivo, ništa s wow efektom. I o.k., samo konstatiram. Kaj se tiče odlaska u Veneciju i nastupa u showu... ne moraš za takve stvari biti osobito niti hrabar, niti vjerovati u sebe. Za takve stvari moraš biti malo lud i ili ti je jako stalo ili jednostavno nemaš kaj pametnije u životu... On nije baš imao ništa pametnije u životu pa - eto. Govorim iz vlastitog iskustva; probala sam slične stvari i ne smatram se radi toga ništa special. Frajer je šonjo i bok.

  • #8
    0 0

    postova:1962
    aya @ 9.5.2016. 18:20

    Amen! Smije se

  • #9
    1 2

    postova:1473
    buffalobill @ 9.5.2016. 19:44

    Osmijeh pa bolje sonjo nego supersigurni psihopat,vas dvije imate zajedno sto godina a nemate pojma o muskarcima

  • #10
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 23.7.2017. 8:24
    Kad citam vase komentare imam osjecaj kao da smo gledali drugi film.. Nekoliko puta sam bila na rubu prebacivanja jer je film pomalo dosadnjikav, al evo uspio me zadrzati do kraja. Paul je nesiguran u sebe jer trpi zlostavljanja i neshvacanja sredine zbog onoga sto on jest. Pomalo je smotan ali svoj, pjevac izuzetna glasa koji vrlo dobro zna sto zeli u zivotu i koja mu je svrha. U zivotu to tako biva, uvijek nas neke osobe malo poguraju u ovom ili onom smjeru, sadasnja supruga je za njega puno ucinila u smislu davanja potpore i vjetra u ledja bas kad treba, al da je nije sreo on bi opet nasao put da radi ono za sto je rodjen, pjeva. I nije on nikakav sonjo, vrlo dobro zna sto zeli. Kad ga je partnerica, zgodna i prelijepa pjevacica nestvarnog glasa pokusala poljubiti, sto je on napravio? Tako se sonjo ne ponasa... Uglavnom hocu reci da veliki talent uvijek nadje svoj put, to bi mi bio temeljni zakljucak za ovaj film. Ocjena (po mojim kriterijima) bi bila 5,9.
  • #11
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 23.7.2017. 17:55

    hoces reci nesto malo iznad 7 ili oko 7?,jer je 7 granica gledljivosti,ravnamo se prema IMDBju jer to radi i sam portal mojtv
    IMDb

  • #12
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 23.7.2017. 20:43
    Da, zato ja i ostavljam ocjenu u komentaru po vlastitom osjecaju, jer za mene je to preveliki raspon negativnih ocjena u odnosu na pozitivne, a to mi se ne svidja. Za mene je 5 prolazna ocjena, ispod 5 ne gledam.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala