Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tajna u njihovim očima

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    fantasma13 @ 4.4.2016. 10:50
    još se pitam, kakav se to feler desio redatelju, da je ovako perspektivan, vlastiti scenarij, pretvorio u nešto tako kilavo. kao krava koja izmuze bačvu mlijeka i onda nogom prevrne.. fantastičan uvod, dobra priča, vrhunska glumačka postava.. sve ono što treba filmu da te prikuje za ekran. i sve to vozi tako nekih pola sata.. i onda, sva ta zbrka u nelinearno postavljenom redoslijedu radnje, konfuzija i posvemašnje odlutavanje u prosječnost.. velika šteta.. očiti dokaz da je dobra priča, bez pravog majstora na klapi, uzaludna..
  • #2
    1 0

    postova:158
    fantasma13 @ 4.4.2016. 11:00

    vidim, radi se o remakeu argentinskog filma. da sam to znao odmah, poštedio bih se muke.. ti ameri unište sve čega se dotaknu..

  • #3
    0 0

    postova:54
    meanmotherfucke @ 12.4.2016. 15:22

    Kakav kraj!!

    Film i nije nešto extra, sad mi je žao što nisam prvo pogledao original, ali kraj je totalno neocekivan.

    Kidmanica ok, Roberts uzaludna i onaj crnac ok. 7/10 samo zbog kraja filma,

  • #4
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 13.10.2017. 22:35
    Chiwetel Eijofor je jedan od najboljih glumaca danasnjice.Ovaj film je dobra ali i jednako mlaka scena argetinskig klasika. 7.4/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala