Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bogovi Egipta

1
  • #1
    2 1

    postova:1
    moffy @ 28.2.2016. 12:21

    Došo,vidjeh,povračah!!

  • #2
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 7.3.2016. 16:45

    Za moj ukus previše vizualnih efekata, a premalo kvalitetne priče. Klasičan film svoga žanra, predvidljiv, patetičan, samo što je ovaj i dosadniji od većine takvih. Likovi također preklasični, gluma loša. Nije da je cijeli film baš totalna katastrofa, ali ipak za mene ispodprosječan.

  • #3
    0 0

    postova:34
    dario zoric @ 11.3.2016. 1:31

    dobar obavljen posao sa tehnicke strane , ali eto misto da se baziraju na vise na pricu izmedu dva boga egipta ,oni provlace kroz tu pricu ajmo rec dva tijnedera di sve kvari film. Film postaje neozbiljan vise kao avantura njihova te se gubi car sarma filma.DA moglo se puno puno bolje jos docarat egipatska atmosfera i ambijent  flma uz jos malo ozbiljniju pricu te jos boljeg glumca uz Gerarda Batlera

  • #4
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.9.2017. 8:59
    Teško je reći što je ovdje lošije, grafika,sadržaj,gluma...? Trećerazredno i samo za vježbanje karaktera...
  • #5
    1 0

    postova:1962
    aya @ 12.9.2021. 0:52
    Dakle, ovo je tragedija malo veća. Ne znam na koju foru su dobili Gerarda Butlera i Rufusa Sewella da glume u ovom jadu. A još manje mi je jasno zbog čega egipatski bogovi izgledaju kao potomci Aliena i Transformera. Zapravo je nejasno jel jadnija zamisao ili izvedba.
  • #6
    0 0

    postova:1
    tribeblushing @ 8.5.2023. 10:55
    Volim vizuelne efekte ovde. Veoma je lepa
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala