Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

U sjenci vješala

1
  • #1
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 8.2.2016. 13:02

    Vrlo čudan vestern od samog Jamesa Cagneya koga je neobično vidjeti u boji u ovakvom uprizorenju pa sve do okruženja u Americi i raznih obrata priče koja stalno dobiva novi pogled na stvari te koja se već u samom početku čudno odvija, netipično u vesternima što zapravo i nije uopće loša stvar.

    U filmu ima i dosta nelogičnosti što nije toliko čudno za produkciju vesterna u to doba tako da nije za zamjeriti toliko i ne ostavlja dojam da ne bi imalo smisla pogledati čitavi film do kraja.

    Film je svakako zanimljiv ljubiteljima vesterna, a karizmatični Cagney se čak nije tako loše ni snašao u svojoj ulozi i drži film na okupu...

  • #2
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 8.2.2016. 19:28

    dobro si ga opisao,cudan ali gleda se bez problema,jos bi dodao da glavna glumica ,odnosno jedina zenska uloga , ima grc na licu koda joj je stalno sila na zahod

  • #3
    0 0

    postova:559
    nelson @ 6.5.2017. 10:15

    čudno mi je gledat cagneya u westernima on je uvijek za mene gangaster iz noir filmova haha odlličan western ocjen 9

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala