Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lavlje srce

1
  • #1
    1 0

    postova:20
    rolotomassi @ 17.1.2016. 19:39
    Dobar Po meni najbolji damme-ov film.
  • #2
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 17.1.2016. 22:39

    Najbolji nije, ali reako bih odličan film, koji bi mogao okarakterezirati kao tipični Van Damme film iz tih vremena. Bilo je lijepo prisjetiti ga se ponovo.

    Pomalo iz sentimentalnih razloga ocjenio sam ga sa 10/10 iako to nije baš tako.

    To je film iz vremena kada su se scene borbe snimale kamerom bez CGI uljepšavanja.

  • #3
    0 0

    postova:20
    rolotomassi @ 17.1.2016. 22:45
    Pa onda koji bi bio bolji? Bas sam znatizeljan
  • #4
    3 0

    postova:507
    pandaboy @ 17.1.2016. 23:38

    Kada bi birao svoj naj Van Damme film, bilo bi mi teško odlučiti između "Bloodsport" i prvog "Kickboxera"...moram priznati da volim pogledati i "Legionar" iako to više vidim kao gulity pleasure :P

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2016. 17:15

    Upravo ova dva koje je naveo @pandaboy -

    Dakle u kategoriji recimo borilački - te vrste ja bi rekao

    1. Kickboxer

    2. Krvavi Sport

    3. Lavlje Srce

    Iz tih vremena bi izdvojio još jedan ne baš u potpunosti borilački, ja bih ga nazvao borilačko-akcijski,

    Osveta Blizanaca - kako su ga u to vrijeme prevodili, bio je to pravi hit, gdje Van Damme glumi sebe i svoga brata blizanca istovremeno, (ali ne kao u filmu Maximalni rizik gdje mu odmah u startu ubiju brata pa on ide dalje u osvetu).

    Osveta Blizanaca kasnije je prevođen kod nas kao Dvostruki Udar, a u originalu se zove Double Impact. 

    Evo jedna od najscena sa legendarnim kinezom Bolo Yeung (koji je glumio i sa Bruce Lee-om) iz tog filma

    Od borilačkih bi izdovjio i Legionara, ali i Zlatni Zmaj, koje isto tako mogu uvijek pogledati, ali prva tri koje sam naveo su mi ono naj naj, njih uvijek mogu pogledati.

    Uz film Teška Meta sam se dobro nasmijao na neke scene (nerealne) ali i nauživao u nekim drugim scenama.

    Meni osobno najgluplji njegov film je Kiborg

  • #6
    1 0

    postova:104
    filmofil2004 @ 18.1.2016. 19:49
    I po meni je najbolji kicksboxer.
  • #7
    0 0

    postova:20
    rolotomassi @ 21.1.2016. 6:50
    Najbolši je stric fajter
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala