Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Soba

1
  • #1
    5 0

    postova:256
    karter @ 16.1.2016. 12:40

    Ok, ja pojma nisam imao o radnji u filmu i možda mi je zato film tako teško pao. Prvih sat vremena, pogotovo kad se nazire o čemu se radi, su bliža hororu nego valjda najtežoj drami. Još je sve ispričano kroz vizuru dječaka, pa se neki događaji ne pokazuju već samo naziru, naslućuju što je možda i gore. Drugi dio već klasičnije radnje, relativno očekivan, služio je više meni za oporavak nego likovima. Sad taj neki bajkoviti pogled dječaka na sobu, fasciniranost malim stvrarima na mene nisu ostavila dojam jer mi je to sve zasjenjeno užasom tog prvog djela filma.Sve u svemu lijepo snimljen film i izvanredno odglumljen. Glavna glumica moram priznati meni do sada nepoznata će vjerojatno zasluženo biti nagrađena oscarom, međutim mislim da je i onaj klinac trebao biti barem nominiran. Vrlo efektni voiceoveri u pojedinim djelovima filma koji su uz glumu ponajbolji djelovi filma koji kroz neku metaforu progovara i o općenitijm temama. Sve u svemu, težak za gledanje i vjerojatno emocionalno najjači film godine. 8,5/10

  • #2
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 20.1.2016. 0:47

    nema pucnjave,dernjave,zombija,natjeravanja s automobilima,tema filma opcenito je izuzetno jaka i potresna,necu prigovarati
    zadovoljan..ocjena ? 7,5

  • #3
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 22.1.2016. 13:18

    problem s ovim filmom je taj da je lako zaboravljiv,jednostavno nije dorastao snazi tematike koju obrađuje,pa ce nakon pocetnog dojma sve ishlapjeti i ostati nista ili jako malo,nema tu dojmljive glume klase olivie colman npr iz tiranosaura,a isti slucaj je i s malim..
    to su dojmovi nakon par dana od gledanja,pa iz tog razloga ne editiram ..

  • #4
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 22.2.2016. 15:36

    Ukupno gledano, jako dobro i zasigurno najemotivniji film godine. Kad sam prvi put čuo za ovaj film pomislio sam da će to biti klasična priča o roditeljskoj ljubavi. No više je od toga. Priča je drugačije ispričana, atmosfera je neobično dirljiva iako više u prvoj polovici nego u drugoj gdje već postaje klasična. Pogled na svijet iz dječakovih očiju je odličan, jer je realan za njegove godine i situaciju u kojoj se je nalazio. S druge strane majčin lik mi je manje dobar, jer mi je izgledala cijelo vrijeme malo pre smireno za ono što je proživjela. Ako sam dobro pratio film u njemu sam uočio nekoliko neobjašnjenih događaja. Nije objašnjeno recimo kako je majka pobjegla iz sobe i što se na kraju dogodilo sa njezinim otmičarem. Ipak cjeloukupni dojam je pozitivan i film je vrijedan gledanja.

  • #5
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 15.5.2018. 16:21

    Zašto, pobogu, nestaju moji komentari sa sajta?????? Dođe mi zlo i da se maknem i prestanem participirati ovdje...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala